Лаунчери для Android OS : Ласкаво просимо у світ персоналізації!

Мобільна операційна система Android від інтернет-гіганта на ринку Google стала всеосяжним явищем для виробників компактних пристроїв, будь то смартфони, планшети, або якісь інші розширені рішення для користувачів усіх категорій. Дійсно, на перший погляд ця система є простим і украй зручним середовищем, як для дитини, так і для дорослих. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє зосередити увагу на повноцінне використання усіх можливостей ОС, без довготривалого вивчення і налаштування.

У Android OS застосовується так звана оболонка – технічний засіб, що забезпечує своеобразное графічне ядро, в якому користувач може розміщувати ярлики додатків, настроювати різну інформацію, загалом, персоналізувати по своєму бажанню.

Але з часом стандартні оболонки від виробників можуть набриднути, і тоді на допомогу можуть придти так звані лаунчери – програмні рішення від сторонніх розробників, що дозволяють розширити функціональність стандартних оболонок, і що надає ширшу свободу в кастомізації(налаштуванню) зовнішнього вигляду Вашого девайса.

Прикладами цих продуктів є лаунчери Go Launcher EX і ADW Launcher EX. Перший варіант пропонує створення необмеженої кількості робочих столів, в порівнянні з другим, але є складнішим застосуванням, що вимагає деяких навичок.

При налаштуванні оформлення у лаунчеров є присутнім таке поняття як теми. Вони дозволяють настроїти іконки, анімацію, ефекти і деякі інші параметри, дозволяючи отримувати користувачам тільки той вид, який вони хочуть. Також ви можете просто змінити тип прокрутки між столами, що додає комфортніше використання лаунчеров. Стандартні постачання включають також набори виджетов(у Go Launcher EX вони називаються макетами), тим самим дозволяючи вже з перших же секунд змінювати Ваш пристрій так, як Вам це подобатися.

Що стосується споживання ресурсів, то для середнього апарату з наявністю оперативної пам’яті об’ємом 512 мегабайт і більше, лаунчери є хорошими оптимізованими за швидкістю швидкодії варіантом персоналізації Android. Приємно, що у вбудовані функції цих своєрідних конструкторів робочих столів входять поліпшені рішення по закриттю працюючих застосувань, швидке очищення оперативної пам’яті, і історії нещодавно запущених застосувань.

P.S. Перевагою операційної системи Андроид в порівнянні з iOS є можливість викачати програми на андроид і встановити їх з будь-яких джерел, не обов’язково користуватися Google Play або платними застосуваннями.

Comments are closed.