Новий аксесуар HTC Mini для смартфону Butterfly з’явився в Китаї

Черговою цікавою новинкою компанії HTC став незвичайний пристрій, який стане аксесуаром для смартфону HTC Butterfly. Новий аксесуар HTC Mini вже можна придбати в Китаї. Він поєднує функції безпровідної гарнітури, а також пульта дистанційного керування. Взаємодія з мобільним пристроєм здійснюється через Bluetooth і NFC. Крім того, можливо, новий гаджет сумісний і з HTC Droid DNA.

HTC Mini дозволяє здійснювати дзвінки за допомогою Bluetooth завдяки спеціальній цифровій клавіатурі. Підтримка NFC дасть можливість читати текстові повідомлення і переглядати інформацію про виклики на маленькому монохромному екранчику. Завдяки цьому не знадобиться кожного разу діставати сам досить габаритний смартфон HTC Butterfly, що, на думку виробника, повинно виявитися зручним особливо для володарів маленьких долонь. До речі, це схоже на пульт для комп’ютера по специфіці застосування.

Ще однією функцією HTC Mini стала можливість переміщення по меню, коли сам HTC Butterfly знаходиться в стані підключення до HDTV. Він також дає можливість управляти вбудованою камерою і шукати загублений смартфон. Зовні аксесуар нагадує стильний телефон DECT. На жаль, ціна нового пристрою і можливість релиза його на інших ринках доки не відома.

Comments are closed.