Заробіток на сайті з Яндекс Директ

Яндекс Директ одна з найвідоміших рекламних контекстних систем Інтернету, яка дає можливість власникам Інтернет ресурсів заробляти, розміщуючи рекламу цієї системи. Усі системи контекстної реклами мають свої вимоги до сайтів учасникам, але у Яндекс Директ вони більш високі. Приміром, щоб взяти участь в системі необхідно мати свій Інтернет ресурс який може похвалитися відвідуваністю 300 і більше чоловік в добу. Окрім цього сайт повинен знаходиться в Інтернеті більше місяця, і бути розміщеним обов’язково на платному хостингу.Що стосується контент сайту, він повинен підходити під правила Яндекса в осоружному випадки йому буде відмовлено в участі.

Якщо є сайт, який підходить під вимоги Яндекс Директ необхідно зареєструватися в системі. Для цього необхідно мати аккаунт в Яндексе і тільки тоді реєструватися в самій системі Яндекс Директ. Реєстрація не складна, необхідно вказати усі дані, у тому числі і паспортні, адреса сайту і так далі. Коли усі дані вказані Інтернет ресурс вирушає на перевірку, через певний час на електронну адресу прийде лист про прийняття або не прийняття сайту в систему.

Якщо сайт не буде прийнятий, значить, повторне подання на участь можна дати не менше як через місяць. Після прийняття сайту в систему необхідно встановити блок реклами, але перед розміщенням необхідно уважно ознайомиться з правилами розміщення. Якщо блок буде встановлений не правильно, реклама показуватися не буде. Як тільки реклама почала показуватися на сайті, починається заробіток. Найголовніше в цьому виді заробітку це відвідування, сайту, адже саме відвідувачі роблять переходи по рекламі, за що Яндекс Директ і платить гроші.

Зареєструватися і заробляти в РСЯ можна через Цоп – центр обслуговування партнерів. Саме такими системами користуються багато користувачів Інтернету, які заробляють з РСЯ. Чому Цоп? Тому що зручно. Виплати в деяких Цоп без комісій і без минималки, існують партнерські програми, тобто притягаючи партнерів можна на цьому заробляти, служба підтримай працює цілодобово. Окрім цього деякі Цоп постійно проводять різні акції і розсилають своїм користувачам різні подарунки. Як видно робота з Цоп дуже зручна, найголовніше вибрати відповідну систему.

P.S. Для того, щоб заробляти на сайті з Яндекс Директ або будь-якої іншої реклами його треба розкрутити. Це може бути просування регіональних запитів або складання семантичного ядра під низькочастотні запити – спочатку з великою конкуренцією вам буде складно.

Comments are closed.