Огляд на навушники Plantronics Audio 355

Сьогодні ми зробимо огляд на дуже і дуже якісні навушники – Plantronics Audio 355, причому за хорошою ціною. Відразу до плюсів. Напевно найбільший плюс цих навушників серед багатьох інших, це те, що ці призначені як для фанатів комп’ютерних ігор, так і для людей який хочуть просто поговорити в скайпе. Напевно багато хто знає, що безліч навушників призначені або тільки для ігор, або тільки для скайпа.

Забувши про характеристику, відразу перейдемо до їх плюсів. Напевно найбільший плюс, що коли ви слухаєте, наприклад музику, складається враження, що музика поділилася на дві сторони. У одному вусі ви чуєте одні звуки, а в другому зовсім інші. Правда для цього також потрібні будуть хороші звукові карти для комп’ютера.

Другий плюс, то що навушники зручно сидять, тобто вони згори покриті подушечкою, яка вам зовсім не заважає. Ну зрозуміло, великий плюс ще, що самі навушники напівзакриті, що закриває ваші вуха від усіх сторонніх звуків. Ну як би бонус – плюс, то що у їх є регулятор гучності. Ну, а так само давайте пройдемося за їх характеристикою, яка напевно вам буде цікава.

Тип підключення – Дротяне; Діапазон частот навушників – 20 Гц – 20 кГц; Конструкція мікрофону – Поворотний; Діапазон частот мікрофону – 100 Гц – 10 кГц; Так само давай ті зробимо вердикт. Напевно найкраще це – ціна. За таку якість, ціна просто відмінна. Можна звичайно і знайти по краще, але вони або будуть дорожчі, або будуть призначені тільки для ігор або скайпа. Удачі з купівлею!

Comments are closed.