Фотошпалери: види і застосування

Фотошпалери є унікальним і оригінальним декором в інтер’єрі. З його допомогою можна поміняти фарби, освіжити обстановку змінити інтер’єр. Поверхня самих фотошпалер може різна: від кольорів, пейзажів, тварин до креативних сюрреалістичних образів.

Облицювання стін фотошпалерами може бути організоване в спальні, вітальні, а також дитячій кімнаті. Це може стати відмінним подарунком для Вашого малюка, коли він щодня радітиме зображенню героїв з улюбленого мультфільму. Тим паче, що вони є протиалергенними і екологічно чистими, за рахунок сучасної технології по виробництву матеріалу.

Ще один варіант по застосуванню фотошпалер – це можливість порадувати свою кохану людину, спільною фотографією на усю стіну. Дуже часто цей спосіб по прикрасі стін використовується в оформленні стін публічних місць, таких як ресторани, бари і кафе. Це відмінний вибір для створення відповідної атмосфери.

Зараз популярними стали фотошпалери з текстурною поверхнею, які тут же стали активно з’являтися в інтер’єрах готелів, студій і різних бутиків. Це може бути матеріал, у японському стилі, у вигляді венеціанської штукатурки або художнє полотно.

Ще один вид, який часто застосовується в інтер’єрі нічного клубу або схожих закладах, – це вінілові глянсові фотошпалери. Суть текстури полягає в зміні колірної палітри при різному освітленні, які ніби грають.

Асортимент фотошпалер представлений в широкому виборі і на будь-який смак. При таких можливостях, кожен зможе добитися потрібної обстановки в приміщенні.

P.S. Cнимая квартиру ви напевно захочете щоб все було красиво, якісна квартира подобово Львів в зручному районі і з хорошим ремонтом може бути знайдений на нашому сайті.

Comments are closed.