Меню Зовнішній вигляд в WordPress

Меню Зовнішній вигляд в приладовій панелі WordPress містить усі функції, які ви можете використати, щоб поліпшити і змінити дизайн вашого сайту. Якщо ви хочете додати додаткові виджети для бічної панелі WordPress або встановити нову тему меню Зовнішній вигляд це те місце, де ви можете зробити це. Ознайомтеся з цими функціями, щоб отримати максимальну віддачу від візуального дизайну вашого сайту.

Теми

Використання Теми в меню, ви можете встановити і перемикатися між різними темами WordPress. Натисніть кнопку Встановити теми, щоб знайти і встановити нові теми, або натисніть кнопку Управління темами, щоб побачити теми, які вже встановлені. Натисніть кнопку Попередній перегляд під темою, щоб побачити, як ваш сайт виглядатиме з цією темою, або натисніть кнопку Активувати, щоб почати показ цієї теми для відвідувачів.

Виджети

Використовуючи меню Виджети, ви можете додавати і видаляти виджети з бічної панелі вашого сайту. Деякі теми WordPress мають декілька областей для додавання виджетов, що дозволяють додати виджети в лівій і правій частині сторінки, а також в шапці і підвалі сторінки. Виджети доступні для виконання різних функцій, відображаючи навігаційні меню, щоб допомогти вашим читачам знаходити корисний вміст без рекламних оголошень.

Меню

WordPress автоматично створює навігаційне меню на основі сторінок і категорій, які були додані на ваш сайт. Ви можете додати декілька елементів в цих меню такі, як посилання, що настроюються, і вікна, що розкриваються. Категорія Меню дозволяє вам перевизначити стандартне меню, яке створюється WordPress з вашим власним призначеним для користувача меню.

Фон

Ваша тема WordPress включає зображення за умовчанням або колір, який відображається позаду веб-сайту. Меню Фон дозволяє перевизначити значення за умовчанням, і дозволяє завантажити і відобразити ваші власні зображення. Ви також можете вибрати новий колір фону, ввівши код для вибраного вами кольору.

Шапка

Ваша тема WordPress може включати зображення, яке буде, відображається у верхній частині сторінки або шапці. Це вірно для теми за умовчанням Twenty Ten включеною в WordPress. Меню Header дозволяє перевизначити налаштування за умовчанням, завантаживши новий образ заголовка або вибрати одне з альтернативних зображень, включених у вашу тему WordPress.

Редактор

Якщо ваша тема WordPress майже ідеально, але не зовсім те, що ви хотіли б, ви можете заощадити час редагування коду вашої теми, а не вести пошуки ще однієї теми для установки. Меню Редактор дозволяє вам змінювати будь-які файли, включені у вашу тему, такі як файл, який генерує окремі сторінки пошти або файли шапки для вашого сайту і підвалу.

P.S. Розробка будь-якого сайту вимагає певних навичок, знань і досвіду. Тому будь то створення сайтів в Сочі або у будь-якому іншому місті треба двічі подумати звертатися в компанію веб-студію або до фрилансеру. Плюси є і там, і там.

Comments are closed.