PayPal уперше обігнала WebMoney за популярністю серед росіян

Уперше за весь час існування платіжна система PayPal стала популярніша серед російського населення, чим його головний конкурент WebMoney. За результатами опитування PayPal займає третє місце в числі усіх платіжних систем і має показник 11,1 відсотків.

Перше ж місце дісталося Qiwi, в проміжку квітня і червня 2013г послугами якої скористалися 46 відсотків опитаних. Друге місце по праву зайняли Яндекс.Гроші і показали результат в 14 відсотків голосів. WebMoney же вилетіли з трійки лідерства, показавши всього 9 відсотків голосів.

Популярність PayPal виросла через зростання інтересу росіян до покупок на зарубіжних інтернет магазинах. WebMoney менше цікавить росіян, оскільки вона в основному використовується тільки при розрахунках у фрилансеров. Точно також зростає популярність кредитних карт які зараз можна оформляти навіть через інтернет, дізнаючись про умови обслуговування на спеціальних сайтах за типом http://creditcardsreview.ru.

Реакція у відповідь компаній виявилася за великим рахунком передбачуваною. Компанія Qiwi вважає, що дані правдиві і представлені безпомилково. Представники Яндекс.Грошей мають сумніви в правильності результатів, пояснюючи це тим, що респонденти переплутали Visa Qiwi Wallet і термінали оплати Qiwi. У WebMoney зовсім вважають, що справа все у вибраній методиці, і слід дивитися на платників усередині мережі.

За приблизними підрахунками, в WebMoney число користувачів в грудні склало 900 тисяч чоловік, в PayPal же від обнародування даних відмовилися.

Comments are closed.