Етапи просування сайтів

Хочете бачити на своєму сайті багато відвідувачів щоденно? Тоді доведеться неабияк потрудитися і виконати величезну роботу по розкручуванню і просуванню веб-ресурсу. Жоден сайт не зможе нормально працювати, якщо не проводити роботу по його популяризації. Для того, щоб ваші дії не носили сумбурного характеру, краще дотримуватися певного алгоритму в діях:

1. Аудит сайту. Він допоможе виявити усі сильні і слабкі сторони вашого веб-ресурсу причому це може бути як дизайн сайту так і його функціональність. При його створенні напевно були допущені дрібні недоліки, які надалі можуть завадити нормальному розкручуванню.

2. Оптимізація сайту. Особливу увагу слід приділити текстовому наповненню. Усі статті слід піддати сео-оптимизации відповідно до вибраних вами ключових слів.

3. Визначення бюджету. Можна спробувати розкрутити сайт без використання грошей, проте ж, це істотно уповільнить процес. Та і невідомо, чи вийде у вас за допомогою безкоштовного розкручування вивести свій сайт в ТОП.

4. Складання стратегії розкручування і просування сайту – ключовий етап в підготовці, який, кінець кінцем, і визначить успіх усієї компанії. Тут ви вибираєте інструменти, за допомогою яких просуватимете сайт, а також складаєте зразковий алгоритм дій. Вибравши стратегію для досягнення позитивного результату, надалі доведеться її дотримуватися.

Пройшовши вищеназвані етапи, можете приступати до безпосереднього розкручування сайту. Адже у вас на руках є чіткий план дії, а ваш сайт ідеально оптимізований під просування.

Comments are closed.