Sunrise Calendar – зручний Android – календар

Багато Android – календарі мають незручний інтерфейс і негарний дизайн. Зрозуміло, можна скористатися і традиційним рішенням – Google – календарем. Якщо ж володаря гаджета не влаштовує стандартний мобільний календар, то його неодмінно зацікавить альтернативна програма Sunrise Calendar.

За допомогою Sunrise Calendar можна отримувати сповіщення про заплановані події, запрошувати товаришів і обмінюватися з ними думками через соцсервиси, у тому числі контролювати виконання майбутніх заходів через інформативний виджет. До важливих особливостей продукту відноситься його дизайн і простота в застосуванні. Так, в програмному інтерфейсі домінує помаранчевий колір, що дозволяє швидше прокинутися і зайнятися роботою.

Варто відмітити, що додаток Sunrise Calendar дуже компактно і не передбачає ніяких альтернативних налаштувань. Досить лише завантажити календар і увійти через нього до особистого аккаунта Facebook, LinkedIn, Twitter або Foursquare. Також утиліта підтримує синхронізацію контенту між апаратами iOS і Android завдяки сервісу iCloud Calendar.

На відміну від аналогів, Sunrise Calendar демонструє занесені події в стрічці, інформуючи, скільки часу до них залишилося. Якщо в якій-небудь події вказано місце, потрібно виконати по запису свайп, вибрати відповідний пункт, і незабаром система перемкне володаря девайса на карти. Крім того, мобільний календар уміє додавати фотознімки людей, які пов’язані з подією, завантажуючи їх із сторонніх соцсетей. Красиві перекидні календарі на замовлення це кінцево відмінний подарунок але більше як сувенір, багато хто зараз переходить на електронні носії.

Великий інструментарій забезпечить коректну роботу з програмою Sunrise Calendar. Зокрема, можна підібрати одиницю виміру самої температури, управляти генеруванням і отриманням сповіщень, у тому числі визначитися з днем початку будь-якого робочого тижня.

Comments are closed.