Button Shop – інструмент в допомогу веб-дизайнеру

При розробці будь-якого сайту у більшості випадків встає питання про реалізацію графічних елементів, наприклад, оформлення аккаунта користувачів, або як оптимально підібрати колірну гамму для шапки і підвалу. Зазвичай все зводиться до використання спеціалізованих програм ніби Adobe Photoshop, GIMP, coreldraw а також вивченню літератури і напрацюванню практичних навичок у веб-дизайні.

Але як бути в тих випадках, коли малювати, рендерить кнопку або підбирати тип меню немає можливості і часу, а матеріал потрібний терміново. Для таких ситуацій і є спеціальні програми, для автоматизованої генерації подібного контенту. Це додатки включають засоби розробки елементів меню, кнопок, якихось інтерактивних частин веб-сайту.

Головні переваги цього софтвера – мінімальний розмір самої програми з великими необхідними можливостями для кінцевих завдань. Можливо, для професійного розробника вони здадуться не такими великими, але для початківця і середньої ланки користувачів може стати дійсно хорошою знахідкою. Одним з прикладів такого типу інструментів є Button Shop.

Ця програма має простий, приємний інтерфейс, високу швидкість роботи. Спершу треба розібратися з типом проекту, яке Ви хочете реалізувати: меню, кнопка. При створенні останньою треба вказати розміри, текстуру, текст, за бажання, додати одну з декількох анімацій(наприклад, пульсацію кнопки), а отриманий варіант експортувати з програми, вибираючи при цьому відповідний формат, наприклад, PNG.

При створенні меню Ви можете настроїти порядок пунктів підміню, задати свою або вибрати із заданого набору іконку, змінити текст, колір. Крім усього іншого, Button Shop дозволяє створювати HTML – код на події, наприклад, на натиснення на кнопку мишей. На жаль, програма не має російськомовного інтерфейсу, але, людина, знаючи англійський на невеликому рівні, зможе вільно розібратися в Button Shop.

Comments are closed.