ARTDECO. Стильна архітектура в плоті

Ар-деко – так називається стиль, в якому органічно переплетені модерн і неокласицизм. Причому це віяння все більше поширюється не лише на архітектуру, але і на дизайн, живопис, моду. Тільки у цьому стилі можуть ужитися разом безмірна розкіш і строга геометрія, бездоганна правильність форм і пропорцій.

Стиль ар-деко побудований на контрастах. Цим-то і пояснюється все зростаюча популярність ар-деко: людям неприємно одноманітність, нам цікаві поєднання непоєднуваного.

Архітектурним бюро SNOU PROJECT був розроблений проект будинку, який витриманий в єдиному стилі ар-деко. Звідси назва цього будинку – ARTDECO.

Основний фронт робіт був покладений на молодих, перспективних фахівців: Г. Соломина, С. Сердюкова, Н. Новичкова. Усі вони – лауреати численних міжнародних архітектурних і дизайнерських премій і конкурсів. Варто відмітити, що бюро SNOU PROJECT вже має досвід проектування будівель в синтетичних стилях.

У будинку передбачена чотири функціональні секції. Центральне місце в композиції інтер’єру займає вітальня, їдальня, камін і кухня. Вітальня оточена житловими кімнатами, складаючи тим самим своєрідне ядро будинку. При цьому усі кімнати уставлені аристократичними меблями, освітлюються м’яким світлом. У убранні переважає темно-шоколадний, білий і золотистий кольори.

P.S. Якщо прийшов час відпустки а снігові курорти вас не притягають тоді відпочинок в Греції Халкидики Кріт або Лутраки вам повинні сподобається – пізнавально і тепло.

Comments are closed.