Як працює магазин eBay

Що таке eBay Store? Інтернет магазин eBay дозволяє перерахувати лоти, щоб продати їх за певну ціну і дає більше часу, ніж в каталозі аукціону eBay. Якщо у вас є товар у будь-якій кількості, ви можете перерахувати його у своєму магазині eBay разом з сумою, яку ви нині маєте в наявності.

Для того, щоб відкрити магазин eBay, ви повинні мати аккаунт зареєстрований на продавця. Ви також повинні мати кредитну карту на файл з eBay, а також або перевірку ID або рейтинг від 20 і вище. Крім того, необхідно мати рівень Прем’єр на рахунку в PayPal

Вам не треба платити лістингових зборів, як якщо ви б виставили предмети для аукціону на eBay. Проте стягується щомісячна плата за цей магазин на eBay. Ця сума залежить від того, яку експозицію і налаштування ви вибираєте. Наприклад, базовий магазин нині коштує трохи більше 15 $ в місяць, тоді як професійний магазин, забезпечує максимальну дію, підтримку клієнтів і професійне налаштування нині і коштує трохи менше 300 $ в місяць.

Побудувати магазин eBay

Якщо ви вирішили що магазин eBay підходить для вашого бізнесу, зареєструйте його, вибравши рівні підписки. Далі, виберіть макет для вашого магазину і перейдіть до Управління мого магазину, щоб настроїти свій магазин з деталями, такими як логотип, категорії і опис лотів в магазині.

Ви можете поліпшити зовнішній вигляд вашого магазину за рахунок додавання призначених для користувача сторінок, які надають детально по кожному пункту ваш інвентар. Використайте рекламні блоки, щоб попередити покупців про спеціальні пропозиції або дати їм можливість підписатися на електронну розсилку від вашого бізнесу. Додайте слайд-шоу на головну сторінку вашого магазину, щоб показати деякі елементи у вашому інвентарі.

Управління і сприяння розвитку магазину eBay

Для того, щоб отримати прибуток, необхідно правильно управляти і активно просувати ваш магазин eBay. Використайте інструменти, які надає eBay вносите зміни у ваш інвентар. Наприклад, якщо у вас є магазин з продажу акцій або ж ви отримаєте партію нових деталей, вам необхідно відновити кількість своєї продукції. Ви можете також використати Markdown Manager, щоб притягнути увагу покупців.

eBay пропонує інструменти, які допоможуть вам просувати ваш магазин. Наприклад, ви можете використати електронний маркетинг, щоб спонукати старих клієнтів повернутися на ваш магазин eBay, або використати інструмент Cross Promotion який пропонує пов’язані один з одним продукти.

P.S. У мережі багато різних магазинів по функціональності і товарам. Тому вартість створення інтернет магазину цілком і повністю залежить від тих функцій, які йому вимагається виконувати, – порівняння, експорт з бази даних і тому подібне

Comments are closed.