Нова реклама Microsoft Windows 8 присвячена розвагам

Необхідно відмітити, що нова операційна система корпорації Microsoft, під назвою Windows 8, в IT – співтоваристві трохи збиває з пантелику, але офіційні рекламні ролики дають зрозуміти, що Windows 8 здатна надати хороше оточення. Американська корпорація заявляє про те, що ця операційна система однаково добре підійде усім категоріям користувачів, а в офіційних роликах це як не можна добре підкреслюється.

У рекламному ролику під назвою Windows 8: Карнавал розповідається про те, що ця операційна система дозволяє своїм користувачам розважатися відразу ж з Пуску. Але багатьом працедавцям ця реклама не сподобалася. Інтерфейс цієї OC критикував багато хто і безліч разів, але навіть незважаючи на це, велика кількість рядових користувачів говорила, що до сенсорного інтерфейсу можна звикнути досить легко.

Також варто відмітити, що попередні результати продажів цієї операційної системи показують, що новий інтерфейс відлякує користувачів, які не поспішають розлучатися зі своєю коханою, зручною сімкою.

P.S. Ви допитлива людина? Вам цікаві багато питань, але не знаєте де отримати відповідь? – Спрашивалка вам допоможе! Цей сайт створений і працює по формату питання-відповідь.

Comments are closed.