Підтримка і модернізація сайту для його розкручування

Після того, як ви створили сайт не варто надовго розслаблятися. Бо веб-ресурс – він як дитина – росте від місяця до місяця, вимагає до себе підвищеної уваги. Ключовими словами після створення сайту для вас стануть його розкручування, просування, підтримка і модернізація.

З розкручуванням і просуванням сайту все зрозуміло. Це стандартний набір дій, який буде спрямований на залучення на ваш ресурс відвідувачів. Що ж до підтримки сайту, то тут йдеться про його текстову складову. Адже щоб сайт жив і не застоювався, його треба постійно наповнювати все новою і новою інформацією. При цьому вона має бути не просто узята звідки те із стороннього сайту або написана аби-кем. Це має бути дійсно якісний контент, який був би цікавий користувачам.

Як би ретельно ви не підходили до процесу створення сайту. Напевно ви не обійдетеся без помилок. Усі вони спливатимуть назовні поступово, оголяючи недоліки вашого ресурсу. Головне завдання при цьому – їх оперативно усувати. Якщо ж ви пустите ведення вашого сайту на самоплив і сидітимете склавши руки і чекати результат, то швидше за все вас спіткає невдача. Адже ваші конкуренти не сплять, а роботу за вас ніхто просто так робити не буде.

P.S. Проте, якщо ви більше фахівець в технічних деталях по сайту, а в SEO те краще використати сервіси-помічники, наприклад Rookee.ru з яким просування сайту в пошукових системах стає дуже простою процедурою – автоматичні сценарії заощадять вам безліч часу.

Comments are closed.