Оптимізація Сайту. Види Оплат

Процес оптимізації і просування сайту включає вкладення грошей і часу. Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту, аналіз і підбір ключових запитів, аналіз сайтів конкурентів, вивчення загальної теми сайту, пошуки ефективних методів seo- просування саме для тематики цього сайту, за бажання або необхідності вкладення грошей в покупні посилання, аналіз і вибір сайтів для розміщення посилань або унікальних статей – і це далеко не увесь перелік дій, які повинен зробити оптимізатор для просування сайту. Кількість часу і сума грошей витрачені на ці заходи можуть бути немалими, і природно оптимізатор не піде на ці витрати без повної передоплати.
Розкрутіть і просуньте мій сайт зараз, а я вам заплачу потім.

Один з варіантів, що часто зустрічаються, які пропонують оптимізатору. Замовник не бажає ризикувати і вкладати кошти в просування свого сайту, але люб’язно обіцяє, що потім, коли сайт почне приносити прибуток, то він обов’язково поділитися нею з оптимізатором. Навіть якщо виключити варіант, що коли сайт стане прибутковим, замовник зможе занизити реальний доход з сайту, «зникнути» або не відповідати на дзвінки оптимізатора(адже усі люди різні), то цей варіант оплати SEO фахівцям не варто пропонувати усього лише з однієї природної причини. Якщо оптимізатор здатний просунути ваш сайт і зробити його прибутковим за допомогою своїх знань і грошей, тоді виникає питання, навіщо йому просувати ваш сайт і надітися на примарну перспективу отримання долі від прибутку в далекому майбутньому? Досвідчений оптимізатор з таким же успіхом просуватиме свій особистий сайт, і увесь прибуток з нього отримувати собі. Навіщо ділитися пирогом, який можна з’їсти самому?
Додаткові дії коштує додаткових грошей .

Більшість клієнтів вважають себе хитрим і розумним і намагаються після узгодження і початку роботи додати ще додаткові пошукові запити для просування свого сайту. Пам’ятайте, кожен ключовий запит має свою ціну, і коли ви хочете додати ще запити, тоді необхідно відповідно збільшити бюджет.

Comments are closed.