Типи ілюстрацій у веб-дизайні

Ілюстрації у веб-дизайні: що вони є і як вони використовуються при створенні веб-сторінок, можна дізнатися розглянувши деякі їх види.

Дизайн логотипів – це одне з непростих завдань для професіоналів веб-дизайну. Жоден елемент інтерфейсу має бути наповнений сенсом. Будь-яка деталь сайт несе з собою певну функцію. Зокрема це стосується і ілюстрованих елементів. У веб-дизайні існує шість типів ілюстрацій.

Завдання тематичних ілюстрацій полягає в створенні певного напряму на Інтернет-ресурсі. Важливо, щоб сюжет ілюстрації співпадав з тематикою і стилем сайту, інакше відвідувач не зверне уваги на інформацію, відволікаючись на картинки.

Використання ілюстрацій з персонажами стало дуже популярним. Суть полягає в тому, що образ персонажа, який запам’ятовується і викликає у користувача асоціацію з компанією. Цими персонажами можуть бути тварини, техніка, що ожила, дерева, що говорять, і багато що інше, здатне захопити уяву відвідувача.

Мета використання ілюстрацій-прикрас – це створення зовнішнього вигляду сайту. Тут теж є присутньою певна стратегія, адже кожен з нас запам’ятовує найбільш яскраві сайти, з красивим дизайном і яскравими тематичними картинками. Якщо ви хочете саме такий проект, то веб-студія Speed Motion допоможе вам реалізувати задумане(їх офіційний сайт тому підтвердження).

У окрему категорію слід віднести шрифти як елементи ілюстрації. Будь-який написаний від руки текст, представлений на сторінці сайту, запам’ятовується набагато краще, ніж надрукований. Цей прийом доречний для написання заголовків і гасел. Інформативні зображення використовуються при необхідності донести інформацію, визначення термінів та ін.

Слід зупинитися на ілюстраціях-антидотах. Це найцікавіший і досить незвичайний прийом використання дизайнерами зображень. При створенні сайтів виникають ситуації, коли необхідно відвернути увагу від технічних моментів, направляючи відвідувача мислити інтуїтивно. Тут доречним є використання антидотів, свого роду протиотрут.

У завершенні треба сказати, що не варто нехтувати ілюстраціями при створенні веб-сторінок, але і надмірне насичення ними порталу, не рекомендується, оскільки відволікає увагу відвідувача від інформації, розміщеної на сайті. А використання доречних, яскравих, наповнених ілюстрацій дасть можливість створити ваш сайт унікальним.

Comments are closed.