Конструктори, використовувані для створення сайтів

Діяльність сучасних компаній в різних галузях важко собі уявити без функціонування інтернет-сторінки. Для створення свого сайту фірми можуть запросити фахівця, який виконає свою роботу швидко, якісно. Проте послуги таких професіоналів іноді коштують дуже дорого. Чи може компанія сама створити інтернет-сторінку? Безумовно, може. Для цього згодиться безкоштовний конструктор сайтів.

Багато інтернет-користувачів вважають, що uCoz є найкращим конструктором сайтів. Цьому ресурсу минулого року виповнилося 7 років, тому в його надійності можна не сумніватися. Завдяки цьому конструктору можна створити повноцінні інтернет-сторінки, а також новинні портали і сайти-візитки. Для оформлення надається 250 шаблонів абсолютно безкоштовно. Якщо цього не вистачило, то можна відвідати магазин шаблонів.

Якщо ви в сайтостроении чайник, то краще використати візуальний конструктор. Досвідченіші юзери можуть змінювати код сайту. uCoz постійно розвивається, випускаючи корисні доповнення, а також цікаві модулі. Техподдержка цього конструктора заслуговує компліментів.

Але, як мовиться, не uCoz ‘ом єдиним. Окрім нього також є безкоштовні конструктори, наприклад, Setup.ru, Umi.ru, Wix. Перший дуже відомий за кордоном, де його називають найбільш доступним. Сервіс допоможе юзерам створити сайт на основі Flash. Завдяки цьому з’являється можливість використати візуальні ефекти. Але така технологія являється непростий, звичайний користувач навряд чи зробить якісний сайт З нуля. На просторах Рунета Wix популярний серед дизайнерів, фотографів. Цей конструктор ідеальний, коли необхідно створити невелику візитку.

Comments are closed.