Samsung GT – i9000 Galaxy S – один з топових телефонів компанії

Samsung GT – i9000 Galaxy S – один з топових телефонів компанії, а також найкрутіший серед Android – апаратів. Зовні стриманий, а спереду ще і виглядає як перший iPhone. Пластиковий корпус GT – i9000 Galaxy S зібраний прекрасно. Величезний SuperAMOLED екран – 4, 480×800 px – відображає 16 млн. цв., що чудово впливає на яскравість і соковитість його картинки. Якщо у вас був досвід використання samsung galaxy ace 2 гра на цьому великому екрані заграють новими фарбами.

Під дисплеєм розташувалися 3 кнопки: дві сенсорні – меню, повернення і між ними звичайна кнопка – повернення на робочий стіл. Із-за великих розмірів(64х122х10 мм) користуватися Samsung GT – i9000 Galaxy S однією рукою людям з маленькими руками буде скрутно. Вес телефону – 118 р.

Меню телефону андроидовское, але при цьому розбавлене інтерфейсом від Samsung – TouchWiz 3.0, в нім ви ніскільки не загубитеся, воно просто для розуміння. ОС Android 2.1 надала GT – i9000 Galaxy S широкий функціонал, тут ви знайдете дуже багато корисного від радіо і плеєра до Gmail і YouTube, а в Маркеті усе це ви зможете розширити. Звучання плеєра принесе вам задоволення – воно чітке, щільне, з глибоким басом! Налаштування звуку є присутніми.

Навігацію ви зможете здійснювати за допомогою двох програм – Samsung Navigation і Google. Хороші комунікативні якості представлені у виді: USB, Bluetooth, WiFi і GPRS/EDGE. У плані зберігання важливої і не дуже інформації GT – i9000 Galaxy S не підкачав, тут до ваших послуг 16 Гб вбудованої пам’яті і на додаток слот під microSD до 32 Гб. 1.5 – 2 дні автономної роботи від одного повного заряду надала нашому телефону його Li – Ion батарея на 1500 мАч.

Вбудована 5 мегапіксельна камера дасть вам радість зафіксувати цікаві моменти вашого життя, до того ж вона оснащена автофокусом, що істотно впливає на якість фото – і відео зйомки. Швидкодія, щонайширший функціонал плюс останні технологічні досягнення – усе це ви знайдете в Samsung GT – i9000 Galaxy S!

Comments are closed.