Просування сайту : підбір ключових слів

Будь-який власник сайту не сперечатиметься про те, що для того, щоб просунути свій сайт, необхідно підібрати нормальні ключові слова для нього! Тобто, ключові слова, які лідируватимуть в ТОП рейтингу!

Ви не ставили питання про те, чому, припустимо, легше розкрутити сайт, який займається продажем каркасних меблів в якомусь певному місті, чим розкрутити сайт, але який займається вже продажем цих меблів по усій Росії? Безумовно, по усій Росії багато сайтів, з ключовими назвами Каркасні меблі, а ось в місті Апшеронске, таких сайтів на багато менше і з цієї простої причини, якщо Ваш сайт мати ключові слова Продаж каркасних меблів в Апшеронске, то висвічуватися він буде на перших позиціях, а ось якщо брати просто Продаж каркасних меблів, що матиметься на увазі взагалі, по всьому світу, то сайт буде десь на 30 позиціях, не вище!

Є кроки, яких треба дотримуватися при підборі подібних ключових слів, саме дотримуючись їх, треба спершу визначити самі терміни в області, які можна перебрати за допомогою задумки сайту, тобто тут, як бачите, для компанії міста Апшеронска, як наводилося в прикладі вище, саму рокову роль грала назва міста, в якому знаходиться ця компанія, але це адже лише один одиничний випадок!

Вибирайте і ключові слова з контенту сайту, тобто, якщо у Вас стаття про те, з чого виготовляються каркасні меблі, стаття про матеріали, то треба проаналізувати запити, які поступають в пошукову систему, потім вичислити те, як саме вони проходитимуть, тобто, вибирайте запити, яких менше всього видає пошукова система і саме таким чином, Вам буде необхідно зробити підбір слів для тієї або іншої сторінки. Взагалі дізнатися ще детальніше як просунути сайт в пошукових системах самостійно можна в тематичних блогах і форумах.

Треба сформувати список слів для отримання даних! Ось, наприклад, у Вас є музичний портал, ну навіщо на нього вантажити відразу відомі пісні, з відомими текстами, які можна знайти в Інтернеті? Якщо міркувати логічно, якщо Ви викладете пісню Діми  Билана і текст до неї, то Ваш сайт буде все одно на останніх рядах в рейтингу, а ось якщо Ви викладете маловідомого виконавця, тексту пісні якого немає взагалі, а Ви його самі напишіть і викладіть, то тут Вам в Топі гарантована 1-а позиція по цьому запиту!

Comments are closed.