Створення сайту на CMS Drupal

CMS Drupal – являється популярною CMS(системою управління контентом). З її допомогою легко і достачно швидко створити будь-який сайт, від простого до складного. Приміром, персональний блог або сайт, соціальну мережу, корпоративний портал. Web- майстер може бути обмежений тільки власною уявою і часом, який витратиться на освоєння і створення сайту на CMS Drupal.

Якщо порівнювати CMS Drupal, з іншими платформами управління контентом, приміром з CMS Joomla, то це не той варіант, коли швидко створюється web – ресурс. CMS Drupal більше сподобатися тим користувачам, які люблять ретельно і скрупульозно вибудовувати усю структуру майбутнього web – проекту. Щоб у результаті, сайт вийшов оригінальним і дійсно тим, що необхідно web – майстрові. Говорячи простими словами, CMS Drupal, може і не обрадує початкуючих web – майстрів, які шукають швидких і простих рішень. Така особливість, відлякає і тих, хто не хоче возитися з додатковими можливостями в процесі створення ресурсу. Але, CMS Drupal притягне людей, які цінують гнучкість вирішення будь-якої проблеми, а також тих, хто любить експериментувати.

Систему управління Drupal підтримує будь-який тип хостингу, з будь-якою популярною панеллю управління. CMS швидко і легко встановлюється, а також обслуговується. Нині, у багатьох хостинг-провайдеров, існує можливість установки CMS Drupal в один клик, а також надається будь-яка технічна підтримка в обслуговуванні створеного ресурсу на цій CMS.

Як у багатьох сучасних CMS, для системи Drupal існує велика кількість модулів і шаблонів, які поширюються в мережі інтернет безкоштовно. На жаль, їх на порядок менше, чим для WordPress і Joomla. Також, не уся технічна документація по CMS Drupal, перекладена російською мовою. Хоча нині, в мережі багато форумів, сайтів і персональних блогів, де можна легко знайти усю довідкову інформацію про CMS. Зазвичай цього цілком вистачає для самостійного освоєння системи управління Drupal.

Однією з переваг CMS Drupal – це те, що за допомогою відкритого коду системи, можна створити різні додаткові модулі. Приміром, якщо в інтернеті з’являється щось нове в змінах CMS, то воно буде у вигляді модуля до Drupal, який легко встановити на свій web – ресурс. Таким чином, робимо висновок, що CMS Drupal – це скоріш вивчення і впровадження технологічних рішень. Природно, при створенні web – сайту на CMS Drupal, можна зіткнутися з певними проблемами. Але у результаті веб-майстер, що створив власний проект на цій системі управління контентом, буде винагороджений результатом.

P.S. Для будь-якої професії велику роль грають інструменти в роботі, для розробника це CMS, для швалі це різні оверлоки і швацькі машини. Купити в Мінську подібні машини від фірм janome, brother і деяких інших можна безпосередньо в інтернеті.

Comments are closed.