Заробити в інтернеті на відео

Розробка сайтів, створення зручного шаблону, наповнення статтями і файлами, просування в пошукових системах і не великий доход з проекту. Ви знали, що можна заробляти шикарні суми в інтернеті на відео? І тут не потрібно займатися просуванням і іншою нісенітницею. Все що вам потрібне – це якісна камера, середній потужності комп’ютер.

Знімайте відео і отримуйте гроші. Ви напевно думаєте, хто і чому платитиме мені за те, що я знімаю відео? Щоб дохідливо пояснити вам усю суть заробітку я напишу це у вигляді пунктів. Один пункт – один етап на шляху до заробітку.

1. Купуємо камеру, яка здатна знімати якісну картинку. Купуємо мікрофон, купуємо лампи освітлення, купуємо комп’ютер середньої потужності.
2. Ще до першого пункту у вас має бути ідея того, що ви будите знімати і як ви будите це робити. Тому після першого пункту ви приймаєтеся до зйомки своїх шоу, оглядів або що ви там хотіли знімати?
3. Знімаєте відео, додаєте їх на свій канал youtube і набираєте передплатників. Якісь особливі заходи по набору передплатників не до чого. Якщо відео якість зроблені, змістовні і цікаві – передплатники самі вас знайдуть.
4. Після того, як ви наберете достатню кількість передплатників – вам почнуть писати рекламодавці з метою розмістити рекламу свого сайту, товару и.т.д. Як ви це будите робити я не знаю, але можна просто впилить рекламний ролик в основне відео, а можна від власної особи зробити рекламу товару. Другий варіант природно буде дорожчий. Так, за другий варіант реклами ви можете заробити навіть 15.000 рублів за 60 секунд реклами.

P.S. В принципі, більшість в мережу заходить щоб вибрати фільм на сайті або випадково, або про яке вони чули, і потім подивитися. Проте, різні невеликі ролики на youtube також дуже популярні.

Comments are closed.