Монетизуємо аккаунти в соц мережах

Багато користувачів Інтернету не лише спілкуються в соціальних мережах, знаходять друзів, заводять нові знайомства, але і заробляють. Так, саме заробляють, адже можливості соціальних мереж давно розширені і способів заробітку досить багато, але давайте поговоримо про найбільш легкі види заробітку таких, які підійдуть практично будь-якому користувачеві.

Заробляти в соціальних мережах легко за допомогою свого аккаунта, приміром, користувач має по одному аккаунту в популярних соціальних мережах, таких як Вконтакте і Фейсбук, він може вільно розміщувати рекламу у своїх аккаунтах, звичайно якщо вони добре розкручені. Розкручування для аккаунтів це означає пристойну кількість друзів, так само багато що залежить від якісних постів, кількості реклами і так далі. Майданчики мають бути живими, тобто, справжніми, має бути людське фото, заповнена інформація про людину, обов’язкове фото людського типу, якщо цього не буде, через деякий час майданчик може бути забанена і уся робота буде виконана даремно.

Як і де саме відбувається заробіток? Якщо набрати в пошуковій системі запит як запрацювати в соціальній мережі можна знайти інформацію про біржі або самі біржі, за допомогою яких і відбувається заробіток. На сьогодні таких бірж дуже багато так що знайти їх не складе особливих труднощів. Спершу краще всього зареєструватися в одній біржі, а вже з часом розвиватися і пробувати інші. Отже, біржі для заробітку в соц мережах бувають двох типів, автоматичні і ручні, в автоматичних не треба реєструватися, досить авторизуватися з того браузеру з якого заходите в соц мережу. Ручні біржі вимагають самостійної реєстрації і відправлення, робота на них проводиться так само вручну. Суть заробітку на біржах однакова, треба брати замовлення в роботу виконувати їх і отримувати за виконання гроші. Робота може бути різною, починаючи від розміщення в аккаунті рекламного поста і закінчуючи вступом в групу або просто лайком.

Як заробити більше? Для пристойного заробітку треба мати не по одному аккаунту в соц мережах, а як можна більше. Цифри скільки можна заробити на блозі як правило ніким не розголошуються, але якщо займатися цим постійно, то доход може вас радувати. Для прикладу можна притягнути рідних, брата, сестру, маму і так далі, чим більше аккаунтів тим вище заробіток. Так само бажано працювати не з однією біржею, а з декількома відразу, віддаючи перевагою тією, у яких більше завдань. Найголовніше пам’ятати, що аккаунти не мають бути переповнені рекламою, якщо таке статися вони можуть бути забанені  біржами, рекламні пости треба розбавляти своїми постами, а вступ в групи не має бути занадто частим.

Comments are closed.