Красивий одяг для улюбленого кухля

Цей виріб дуже сподобається любителям чаювання, особливо на відкритому повітрі. Одяг для кухля в’яжеться спицями візерунком з кіс. Також у виробу є застібка і гудзичок. Це кінцево не так складно як зв’язати болеро гачком, але все таки вимагає певних інструкцій. Для виготовлення згодиться: будь-яка пряжа, спиці №2, невеликий гудзик.

Розміри у виробу: по нижньому краю-24 см, по верхнему-30см.

Візерунок з кіс 2х2 в’яжеться таким чином: 4 петлі треба перехрестити направо в 11-му ряду, потім 9-му ряду(і в кожному подальшому) 4 петлі перехрестити направо: 2 петлі залишити на додатковій спиці, потім 2 лицьових петлі, і пров’язати 2 лицьові з цієї додаткової спиці.

Щільність в’язання : 27 петель і 65 рядів = 10 см х 10 см в трохи розтягнутому виді.
Спершу на спиці треба набрати 74 петлі і в’язати таким чином: кром., 3 лицьові, 2 виворітні * 2 осіб., 2 изн., 4 п. коси, 2 изн., *, і повторювати від * до * 6 разів, 2 осіб., 2 изн., 3 осіб., кром. 26 р. = 4 см

Отвір для гудзика в’яжеться так: кром., 2 лицьові пров’язуються разом, потім 1 накид, 1 лицьова, і так продовжувати в’язати увесь ряд. У наступному ряду: изн. р. накид пров’язати изн. На висоті 52-го ряду(це приблизно 8 см) усі петлі закриваються.

Тепер складання. Краї готового полотна треба з’єднати і зшити(з верхнього і нижнього краю на висоту 1 см). На висоті 4 см від нижнього краю(справа) полотна пришивається гудзик. Потім в’язаний одяг надівається на кухоль і застібається на гудзичок.

Comments are closed.