Компанії Clarum – кращі предмети домашнього ужитку і інтер’єру

Свій дім кожна людина прагне наповнити вишуканими предметами інтер’єру, які б підкреслювали індивідуальний стиль житлового простору. Але дійсно якісні елементи декору, предмети меблів і аксесуари не так-то просто відшукати, як може здатися на перший погляд. Адже вони мають бути унікальними, стильними і красивими. Саме такі речі можна придбати в компанії Clarum.

Компанія Clarum співпрацює з відомими фірмами-виробниками Європи і Південно-східної Азії. Це дозволяє постійно поповнювати асортимент новими актуальними товарами. У компанії Clarum можна придбати чудові товари для будинку.

Асортимент компанії Clarum :

·  Декоративні фіранки з натуральних матеріалів, ниток і пластика. Декоративні фіранки стануть відмінною прикрасою будь-якого будинку, наповнять його затишком і теплом. У компанії Clarum можна придбати фіранки з різних матеріалів, виконані як в класичній, так і в оригінальній колірній гаммі.

·  Декоративні панелі з пластика. Такими панелями можна не лише прикрасити кімнату, але і зонувати простір. Можна регулювати кількість елементів панелі, міняти їх місцями, створюючи нові візерунки і робити перегородки будь-якого розміру.

·  Дзеркальні наклейки. За допомогою таких наклейок можна різноманітити дизайн будь-якої кімнати.

·  Фотошпалери Антимаркер. Такі шпалери легко клеїти, вони стійкі до забруднень і не вицвітають. Фотошпалери Антимаркер можна регулярно мити.

·  Фрески і барельєфи. Ці предмети виготовлені з кераміки і штучного каменю. Фреску або барельєф можна прикріпити до поверхні або поставити.

·  Годинник. У компанії Clarum можна замовити оригінальний годинник з аплікацією, який зробить інтер’єр приміщення неповторним і оригінальним.

·  Стильні дрібниці. Оригінальні гачки, ключниці, утримувачі для кольорів, кімнатні і вуличні термометри, декоративні вивіски і таблички продаються в асортименті компанії Clarum.

·  Флюгери. Ці предмети здатні не лише прикрасити будинок, але і принести користь його власникам.

Дивовижні і незвичайні предмети інтер’єру можна замовити в компанії Clarum, яка постійно радує своїх клієнтів новими надходженнями.

clarum.ru

Comments are closed.