Власний сайт або арбітраж трафіку?

Для реалізації бізнесу в інтернеті, користувачам пропонується безліч різних варіантів, серед яких, найприбутковішими вважаються створення власного сайту і арбітраж трафіку. За великим рахунком, способи заробітку дуже схожі, тільки в першому випадку монетизує трафік зі свого сайту, а в другому варіанті, трафік купується через рекламні мережі. Що вибрати власний сайт або арбітраж?

1. Власний сайт

З усіх способів заробітку, створення власного сайту, це найбільш вдалий варіант, який так само доступний абсолютно усім користувачам інтернету. Системи управління контентом, такі як Joomla або WordPress надають можливість організувати роботу в мережі, без знань мови гіпертекстової розмітки(HTML).

У установці движків сайту, так само немає нічого складного, для цього розроблений текстовий і відео контент в якому все детально описується. Найголовніше, це наповнити свій ресурс, якісною, оптимізованою і унікальною інформацією, саме від цього залежить подальший розвиток вашого ресурсу. Загальні витрати на те щоб зробити сайт складають близько 200-250 рублів(хостинг і домен), що є зовсім невеликим вкладом для реалізації джерела прибутку.

Після створення і наповнення ресурсу, можна приступити до його монетизації, для цього знову ж таки існує безліч різних способів :
– продаж посилань;
– використання партнерських програм;
– рекламні і баннерние мережі;
– використання файлообменников;
– обробка заявок приватних рекламодавців.

На власному сайті можна заробляти пристойні гроші, якщо розкрутити його і добитися високого рівня відвідуваності. Зробити це не так просто, але шанс абсолютний у усіх.

2. Арбітраж трафіку

Не багато хто знає про те, що можна заробляти на перепродажі трафіку. Скуповуючи трафік в одній з рекламних мереж, можна продавати його за більш високою вартістю в інших сервісах або направляти користувачів на партнерські програми. Заробіток на арбітражі не найпростіший вид діяльності, який віднімає масу часу. Проте, за рахунок купівлі і продажу трафіку можна заробляти пристойні гроші.

Головним мінусом цього способу заробітку є необхідність здійснення вкладів, причому вклади мають бути істотними. Розпочати з 100 рублів не вийде, як мінімум вам знадобиться від 1 до 3 тисяч рублів, які прокручуватимуться і робитимуть ваш капітал вагомішим.

Після вивчення цього матеріалу, швидше за все ви зможете зробити правильний вибір і визначите для себе найкращий спосіб заробітку в інтернеті.

Comments are closed.