Apple проти нового Galaxy S4

Компанією Apple до каліфорнійського окружного суду спрямований перелік з 22 мобільних девайсов компанії Samsung. Вживані в них технології, на думку Apple, порушують патенти, пов’язані з інтерфейсом ОС iOS. Розгляд по цих порушеннях може відбутися в 2014 році.

У цьому списку є такі популярні пристрої, як смартфони Galaxy Note2, S3), планшети Galaxy Tab2 і Galaxy Note версій 10.1. Крім того, каліфорнійська компанія просила занести в чорний список останній флагман Galaxy S4, тому як він також порушує деякі з патентів.

Samsung не так давно представила громадськості Galaxy S4 – смартфон, що поступив в останніх числах квітня поточного року в продаж . За результатами нашого аналізу, цей пристрій порушив патенти і повинно бути внесено в список. Apple зменшить список на один пристрій, щоб сукупне число тих, що підлягають розгляду девайсов на цьому етапі судового розгляду було рівним 22″, – написано в документі, наданому в суді.

Раніше список у відповідь підготувала і Samsung. У списку девайсов, які необхідно заборонити, як компанії, що порушують патенти, з Кореї, – Mac, iPad, iPod, iPhone і Apple TV.

До речі, згаданий флагман від Samsung оснащений 4,99-дюймовим дисплеєм виконаний  по Super AMOLED технології з Full HD дозволом. У 3G-версии смартфону усередині 8 ядер процесора фірми Samsung – Exynos 5 Octa(створений по концепції ARM big.LITTLE з двома 4 ядерними чіпами – Cortex A7 і A15 з частотами 1,2 і 1,6 ГГц відповідно). LTE варіант несе 4 ядра Qualcomm Snapdragon 600 працюючого на 1,9 ГГц.

Прискорювач графіки залежить від чіпа, і природно, буде різний для кожної моделі – PowerVR серії SGX модель 544MP3 – робота на частоті 0.533 ГГц або прискорювач Adreno 320. У смартфоні 2 ГБ оперативки, є підтримка карток microSD, є дві камери: з матрицею 2 і 13 мегапіксел(технологія BSI з апертурою об’єктиву f/2.2) В пристрої безліч різних сенсорів : акселерометр, барометр, RGB, геомагнітний, гіроскоп, датчики вологості і температури, наближення і освітленості, жестів. У смартфону для комунікації вбудований Wi – Fi 802.11 стандартів a/b/g/n/ac, інфрачервоний порт(телефон може працювати в якості ПДУ), Bluetooth стандарту 4.0 що підтримує функцію LE, NFC, а також підтримка технології MHL версії 2.0.

P.S. Якщо раптом у вас виникли певні проблеми з мобільним від Apple, то швидкий ремонт айфонів в Москві причому з дуже хорошою якістю можна буде замовити на сайті mac4all.ru.

Comments are closed.