Windows 8 має як плюси, так і очевидні мінуси

Плюси. 1. За швидкістю завантаженнями інші операційні системи поступаються Windows 8. Це означає, що персональний комп’ютер або ноутбук набагато швидше включатимуться, і так само вимикатися. Хоча для багатьох користувачів немає принципової різниці, як швидко це відбувається. Тому цей плюс швидше суб’єктивний.

2. Оновлений диспетчер завдань. Завдяки цьому в Windows 8 значно більше потрібної і корисної інформації, яка може згодитися користувачеві.

3.Также оновився доступ до файлів завдяки новому графічному інтерфейсу. Невеликий мінус цього полягає в тому, що на дисплеях невеликого діаметру відкриті картинки будуть надмірно великого розміру, але у будь-який момент їх можна просто згорнути.

4. Драйвера і утиліти Windows 8 добре поєднуються з драйверами попередньої версії – Windows 7, за виключення небагатьох драйверів.

5. Реалізована робота з декількома моніторами відразу. Якщо в попередній версії це було зробити неможливо без установки додаткових програм, в Windows 8 це не проблема. І взагалі встановити windows 8 досить не складно.

Мінуси.

1. Відсутня необхідна кнопка Пуск.

2. При наведенні миші в активний кут екрану відкривається меню. Ця функція дуже незручна, оскільки не дозволяє натиснути що-небудь в кутку без відкриття усього меню, а повернутися назад можливо не двома кнопками, як раніше, а використовуючи клавіші Alt+F4.

3. Інтерфейс не можна тонко настроїти. Щоб усього лише поміняти шрифт, необхідно відкривати реєстр.

4. Старі і слабкі комп’ютери не сприймають Windows 8.

5. Погіршала якість Windows Media Player. Розв’язати цю проблему можливо установкою безкоштовних плеєрів.

Підводячи підсумок, слід сказати, що новий Windows 8 практично не знайшов однодумців. Корпорація Майкрософт на даний момент робить багато що, щоб виправити ситуацію в кращу сторону. Найімовірніше планується повернути кнопку Пуск і меню вікна. Але людям потрібний час, щоб звикнути до інтерфейсу, що змінився.

Comments are closed.