Робимо Превью(Preview) І Redirect(Редирект) Для Сайту, А також Дізнаємося Статистику Відвідуваності Чужого Сайту

Вітаю Вас шанований користувач !!!
У рамках цієї статті, ми поверхнево розглянемо 3 теми:
Що таке превью?
Що таке редирект?
Як перевірити відвідуваність чужого сайту?

З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті «Все для CMS Joomla», пройшовши по відповідних посиланнях нижче.
І так поїхали!
1. Що таке превью(preview)? Як зробити або створити, превью відео, превью картинки, превью фото, превью зображення і превью статті на сайті?
Превью — це зменшена копія мультимедіа файлу(відео, картинки, фото, зображення, фільму) кликнувши по якій відкривається оригінальний розмір. Також може бути превью статей, програм.
У сайтостроении цей термін вживається для створення зображень в анонсах постів. Частенько на головній сторінці сайту розташовують посилання на останні або актуальні пости у вигляді тексту і зменшених картинок(превью), вчинивши клик по якій користувач переходить на повноцінну копію.
Зробити превью можна за допомогою спеціальних сервісів(фотохостингов), типу www.radikal.ru і тому подібне. Якщо сайт розроблений під управлінням CMS, то для них існують спеціальні розширення.
2. Як на сайті зробити і настроїти редирект(redirect), редирект 301, редирект 302, редирект htaccess і редирект php?
Редирект(redirect) – це автоматичне перенаправлення інтернет-користувачів з одного URL(адреси) на інший. Відбувається це так – інтернет-користувач в адресному рядку веб-браузеру вказує один URL, а потрапляє зовсім на іншій. Редиректом називається не лише сам процес, але і скрипт, який цей процес виконує, тобто говорить браузеру перенаправити інтернет-користувача на інший сайт.
Необхідність в редиректе може виникнути:
якщо сайтовладелец вирішив переїхати з одного домена на інший. При зверненні інтернет-користувачів за старою адресою скрипт автоматично перенаправляє користувачів на новий сайт.
коли склеюють доменні імена. Коли інтернет-користувач набиває адресу ресурсу – yousite.ru або www.yousite.ru, і потрапляє на один і той же сайт.

3. Як подивитися прихований лічильник або дізнатися, перевірити, визначити статистику відвідуваності(трафік) чужого сайту?
Іноді серфишь по глобальній мережі інтернет, з одного сайту на інший, і хочеться подивитися на статистику відвідуваності деяких ресурсів. Проаналізувати конкурентів або заради цікавості, але частенько це зробити не так просто, а іноді і зовсім нереально. Не мало сайтостроителей, які приховують лічильники або ж взагалі не використовують сервіси статистики, користуються платними утилітами або специфічними скриптами.

Comments are closed.