Windows Blue – це позначення оновлення вісімки

Минулого тижня Тами Реллер(гендиректор Microsoft) оголосив цікаві відомості про свіжу вісь WindowsBlue. З моменту виходу операційної системи Windows – 8 корпорація Microsoft реалізувала близько 100 мільйонів ліцензій на цю OC(на початку січня це значення не перевищувало 60 мільйонів).

До вищезгаданого числа входять ліцензії для ПК, нетбуков, планшетних комп’ютерів, а також прошивки з колишніх варіацій операційної системи Windows. Окрім цього, зростає кількість сертифікованих апаратів Windows – 8 і Windows – RT – близько 2390 одиниць нині. Ідентична ситуація простежується в інтернет-магазині Windows.AppStore для Windows – 8(з етапу запуску список програм розширився у декілька разів, при цьому кількість скачувань досягла 240 млн.).

TamiReller в офіційному порядку підтвердила, що вісь WindowsBlue є модернізованим варіантом Windows – 8. Тобто, WindowsBlue – це позначення оновлення вісімки, оптимізоване для останнього покоління ПК і планшетников.

Іншими словами, WindowsBlue підтримуватиме пігулки з дисплеями менше десяти дюймів. Поява в торгівлі малогабаритних Windows – планшетников очікується в найближчому майбутньому, що дозволить корпорації Microsoft істотно розширити ринок збуту.

P.S. Початкуючим користувачам, як правило, складно зорієнтуватися у своїх цих версіях і оновленнях, для них комп’ютерна допомога є мало не єдиною доступні і легким варіантом тримати свій комп’ютер справним і працюючим.

Comments are closed.