Створення сайту – перший крок на шляху до успіху

У мене є свій власний магазин будівельних матеріалів в Подольську. Хочу розповісти вам як, і з чого розпочинався мій бізнес, яку роль в усьому цьому зіграло створення сайту в Подольську .

Мені здається, підприємницька жилка була у мене з народження. У дитячому саду найулюбленіша гра у мене була – в магазин. Я продавав красивих черепашок і камінчики, із завзятістю рахував гроші, відлічував здачу. Валютою у нас тоді були листочки з дерев. По вихідних я допомагав мамі продавати овочі і фрукти, вирощені на власному городі. Попутно придбавав навички грамотного спілкування і обслуговування покупців. Після закінчення школи я п’ять років відучився в інституті за фахом підприємництво. Декілька років пропрацював продавцем-консультантом у великому супермаркеті. Узяв кредит і вирішив відкрити свою справу. Я орендував приміщення і відкрив невеликий магазин будівельних матеріалів.

Розуміючи, що без реклами моя справа не зрушиться з мертвої точки, я вирішив створити свій власний сайт.

Створення сайту відкривало переді мною нові можливості і перспективи. На цьому сайті я виклав якомога більше інформації про свій магазин, пропонований товар наочно був представлений на фотографіях. Зацікавлений покупець міг вибрати вподобаний товар і не виходячи з будинку замовити все що йому було необхідно по інтернету.

Розкручування сайту вимагало певних вкладень, в той момент, я ще сумнівався в який саме вид реклами краще всього вкладати гроші. Вибрати оптимально відповідний і дійсно працюючий вид реклами мені допомогли, самі того не підозрюючи, мої власні покупці. Під час оформлення угоди купівлі – продажі я ненав’язливо кожного разу цікавився, як вони дізналися про мій магазин, що змусило їх прийти саме в мій магазин. Проаналізувавши результати своєї статистики, я дійшов висновку, що краще всього працює мій сайт і вирішив зайнятися його просуванням.

Я знайшов контакти фірми, що займалася створенням мого сайту, і звернувся до них знову, тепер уже c проханням допомогти мені в просуванні сайту.

Хлопці виконали свою роботу дуже швидко і якісно, вже через декілька тижнів кількість відвідувачів в моєму магазині збільшилася втричі, я усвідомив, що прийняв вірне рішення, зробивши ставки саме на сайт.

Пройшов рік, мій бізнес приносить мені дуже хороший прибуток, я виплатив кредит і подумую про розширення магазину.

Comments are closed.