Чому WordPress ідеально підходить для блогів?

Сьогодні практично кожен інтернет-користувач намагається створити свою персональну сторіночку в мережі. Комусь потрібно цілий сайт, а комусь досить свого особистого блогу. Проте, у будь-якому випадку, зробити його сьогодні не представляє особливої праці. Навіть не маючи знань в мовах програмування, можливостей для створення своїх інтернет-ресурсів дуже багато.

Спеціально для створення блогів був розроблений движок WordPress. Він абсолютно безкоштовний, що теж можна назвати великим плюсом, особливо для початкуючих творців власних сторіночок. При цьому його створенням займалися провідні програмісти світу. Для створення сайтів WordPress мало підходить, хоча за бажання це можна зробити і виглядати це буде досить непогано. Але ось що стосується власного блогу в інтернеті, то без цього движка просто не обійтися. Він, що називається заточений саме під блоги і усі його функції і можливості ідеально підходять для цього.

Варто враховувати, що сам WordPress дуже зручний у використанні. Він відрізняється великою кількістю додаткових плагінів, скинов, оновлення з’являються дуже часто, попри те, що платити за його використання не доведеться ні копійки. Ресурс, створений за допомогою WordPress, можна зробити настільки унікальним, під себе, що знайти ще один такий же блог буде нереальне. Саме тому більшість інтернет-сторіночок створена саме на цьому движку.

Адміністративна панель WordPress дуже інтуїтивно зрозуміла і легка у використанні, до того ж вона не має безлічі додаткових, ваговитих функцій. Саме тому цей движок здебільшого використовується для створення блогів. До того ж WordPress не вимагає установки на окремий комп’ютер, він ставиться відразу на хостинг. Ось чому движком легко користуватися у будь-якому місці і за будь-яким комп’ютером. Це дуже корисно для людей, що люблять подорожувати і при цьому ділитися подіями свого життя щодня.

Популярність движка WordPress настільки велика, що багато користувачів не можуть уявити собі створення свого ресурсу в мережі без його участі. Більшість людей вже встигли оцінити його прекрасні якості, а також прекрасні можливості для оновлення, як дизайну, так і технічних характеристик. Затяті прихильники WordPress вже не зможуть відмовитися від його використання і навряд чи проміняють на який-небудь інший движок.

Comments are closed.