Роботи художника Дмитра Максимова

Дмитро Максимов, художник, ділиться на сторінках журналу своїми поглядами на життя, роботами. Художникові 24 роки, він закінчив ТРАВЕНЬ, за освітою інженер. Свого часу працював в Deluxe Interactive і Red Keds, а зараз працює в CreativePeople. Завдяки своїм дизайнерським знахідкам, ілюстраціям і замальовками широко відомий в мережі, а його проект tebe – interesno відомий користувачам далеко за межами Рунета.

А ось малювати навчився сам: придбав планшет, сам встановив програми, вивчав їх можливості і специфіку. Дмитру допоміг і наставив на шлях малювання Барандаш, який звернув увагу на молодого талановитого художника. І тепер Дмитро вчиться у Барандаша вкладати усю душу в мистецтво.

У роботах Дмитра Максимова можна побачити його напрочуд глибокий внутрішній світ, милих персонажів, тонкий гумор, доброту. Саме за це мистецтво його дуже цінують і люблять його численні прихильники.

P.S. Скоро настане літо і подібні оригінальні картинки прикрасять ексклюзивні футболки – за допомогою сучасних технологій ви можете замовити будь-які принти на одязі.

Comments are closed.