Творці Twitter отримали патент на свій сервіс

Биз Стоун і Джек Дорси(співзасновники сервісу мікроблогів Twitter) отримали в Сполучених штатах Америки патент на свій сервіс і принципи його роботи. Повідомлення про це було опубліковане на USPTO(сайт відомства по товарних знаках і патентах США).

Патент був виданий на платформу для поширення повідомлень, незалежну від пристрою. Його присудили 19 березня цього року засновникам сервісу Twitter через шість років з подання заяви в USPTO. У своєму Twitter – блозі Биз Стоун написав наступне: Дивися, мам, я тепер винахідник офіційно!

У отриманому патенті описана система і метод комунікації між незалежним від устаткування пунктом і декількома пунктами призначення. Конфігурація системи має на увазі отримання повідомлення, адресованого одному(декільком) користувачам, під повідомленням в даному випадку можуть матися на увазі SMS, електронний лист, миттєве повідомлення, введений в web- форму текст.

Окрім різноманіття способів розміщення повідомлень і незалежності від платформи, патент описує принцип підписки(following), відправку повідомлень без обов’язкової необхідності знати адресатів, при якому сервіс автоматично демонструє інформацію передплатникам аккаунта. Також існує можливість налаштування переважного режиму отримання повідомлень.

Деякі соцсервиси також використовують подібну функціональність, і це може в майбутньому привести до конфлікту(на думку Mashable). Приблизно рік тому керівництвом Twitter було зроблено заяву про те, що патенти на винахід використовуватимуться лише в цілях захисту своїх авторських прав і при згоді на це авторів патентів.

P.S. Створюваний сайт повинен вирішувати певну задачу або бути корисним користувачеві – тоді його чекає популярність. Вебпространство – це digital – агентство яке допоможе максимально якісно реалізувати вашу ідею і створити успішних інтернет проект.

Comments are closed.