Microsoft прив’язала Office 2013 до одного пристрою

Компанія Microsoft необгрунтовано посилила вимоги по використанню новітнього пакету офісних програм Office 2013, заявляють веб-джерела. У тексті ліцензії для кінцевого користувача(чи EULA) обмовляється, що після активації придбаного на законних обставинах продукту його не можна видалити на одному пристрої і інсталювати на інше. Навіть у тому випадку, якщо обидва комп’ютери належать одній людині.

Іншими словами, з цієї миті Microsoft Office 2013 навіки прив’язується до єдиної системи. Поки не відомо, чи можливо перенести пакет на інший ПК у разі поломки пристрою, на який продукт був встановлений спочатку. Керівництво Microsoft коментарів з цієї проблеми не дає.

Для x86- сумісних комп’ютерів Office 2013 з’явився 29 січня. Продукт складається з додатків Word, PowerPoint, OneNote, Excel, Outlook, Acces і Publisher. Їх наділили кардинально переробленим інтерфейсом, адаптованим під облаштування різних видів, у тому числі з тачскринами.

Microsoft повідомляє, що працювати з програмою однаково зручно як за допомогою електронного пера або пальців, так і за допомогою звичніших облаштувань введення – миші і клавіатури. Коштують модифікації Office 2013 Professional, Home Business, Home Student 400, 220 і 140(скрізь без одного цента) доларів відповідно.

Comments are closed.