Огляд гри Level 22(iPhone, iPad, Android)

Гаррі, головний герой, трохи оборзевший хлопець. В умовах сучасної економіки кожен робить все, щоб зберегти свою роботу, і це так само справедливо для Гаррі. Наш герой любить вечірки, і любить потусить до ранку, і звичайно не без алкоголю. Тільки тепер це привело до того, що він проспав і спізнюється на роботу.

Це можна було б йому пробачити, якби ця ситуація сталася тільки один раз, коли Гаррі пішов на поводі у своїх імпульсів і забив на роботу. В результаті, цього разу він буде звільнений, якщо хтось дізнається про те, що він запізнився. Тепер в LEVEL 22 Гаррі робить все, що тільки може, для того, щоб зберегти свою роботу. В даному випадку йому треба провести секретну операцію по непомітному проникненню до свого робочого місця на 22 поверсі офісної будівлі. Взагалі добре, що сучасні ігри портируют на усі платформи, спочатку ігор і програм для iPhone було більше, а відповідні програми для андроид знайти було складно. Зараз, на щастя, все кардинально помінялося.

Повертаючись до гри LEVEL 22, головному героєві Гаррі треба здолати усі 22 поверхи по сходах і через офіси, і при цьому не попастися. Таке ось завдання і, на щастя, ви не один. Друг Гаррі, Марти, справжній експерт в таких речах. До речі, він вже не працює в цьому офісі, хоча він стверджує, що сам пішов. Він пропонує Гаррі ради, які здатні допомогти йому дістатися до місця. Вам належить ховатися за газетою, залізати в шафи, багажники, вентиляцію і використати пампушки, щоб підкупити охоронців.

Набагато небезпечніший ворог, ніж колеги, це охоронці, хоча ні, це, мабуть, буде управління. Кожна секунда на рахунку, поки ви пригинаєтеся, стрибаєте і так далі, щоб сховатися з чиїхсь очей, поки вони дрімають на своїх місцях або кудись відвертаються. Але, попри те, що управління просте в теорії, треба просто кликнути туди, куди ви хочете пройти, а якщо з’являється кнопка, то треба натиснути її, щоб вибрати спеціальну дію, воно занадто чутливе, щоб користуватися їм ефективно. Ви постійно потраплятимете не туди або щось спрацьовуватиме від миттєвого випадкового торкання.

Так само Гаррі може піти не туди, куди ви хотіли, піддаючи усю операцію серйозному ризику. На щастя, у мене не виникло проблем з пересуванням камери, і гра не плутала руху для управління камерою і персонажем. Проте буває, що вам треба пройти досить далеко, а подивитися можна тільки невелика ділянка, це дратує.

Ухилятися від колег, точніше від їх поглядів теж буває дуже важко, знову ж таки із-за дуже чутливого управління. Буває, що і так майже немає місця, де можна протиснутися, щоб тебе не помітили, а тут ще доводиться дотримуватися супер обережності і враховувати те, що управління може підставити. Часом воно і зовсім непередбачуване.

З одного боку гра постійно зберігає ваш прогрес. З іншого боку, вона це робить не досить часто, і перегравати один і той же епізод раз по раз іноді серйозно набридає. Але, загалом і в цілому LEVEL 22 використовує досить забавну ідею, і багато користувачів знайдуть цю іграшку дуже захоплюючою.

Плюси: Унікальний сюжет. Ретро графіка.
Мінуси: Дуже чутливе управління. Обмежений огляд.

Comments are closed.