Як вибрати цифрову відеокамеру

Буквальне сотні цифрових відеокамер на ринку прямо зараз. Їх можливості дивовижні, а ціни знижуються. Перший крок у виборі цифрової відеокамери дійсно останній. Що кінцева мета? Які відео ви хочете зробити? Якщо майбутній сімейний відпочинок ваш перший відео досвід, що направлятиме ваш вибір. Якщо ви плануєте робити серйозні відеопродукції для задоволення або прибутку. Знати якого роду відео, які ви хочете зробити.

Якщо у вас вже є будь-яке інше устаткування, як комп’ютер і ви плануєте редагувати відео або у вас є телевізор з великим екраном і ви плануєте дивитися відео на нім, це також може впливати на Ваш вибір. Виберіть цифрову відеокамеру, яка сумісна з іншим устаткуванням, тепер ви можете перевірити формат відео, кабельні з’єднання, і так далі

Установка бюджету також важлива. Не варто забувати про рекордні стрічки, карту пам’яті або додаткові батареї. Треба знати, скільки ви хочете витратити, або ціновий діапазон, з яким ви можете впоратися. Є цифрові відеокамери всього сто доларів і до більш ніж ста тисяч.

Треба зробити своє дослідження. Це поєднання онлайн фактів і в магазині збору інформації, яка допоможе вам вибрати кращу цифровою відеокамеру для вас.

Важливо використати відео веб-сайтів і пошукових систем, щоб допомогти вам зосередитися на декількох можливих варіантів або визнаних брендів. Перевірте можливості і функції найбільш корисні для вас. Читайте відгуки користувачів і звітів з клієнтами, щоб бачити те, що інші говорять про камеру. На сайті http://www.cyberforum.ru/digital-video/ знайдете багато корисної інформації по темі.

У магазині це ваш шанс отримати на руки цифрову відеокамеру. Фізичне відчуття важливі, такі як вагу, баланс і зчеплення. Основні елементи управління мають бути легко доступні і швидко реагувати. Направте камеру на темній угл, і подивіться, як він виглядає, коли зосереджені на стельові світильники. Також звернете увагу на колір обличчя і загальне точності перенесення кольорів.

Окрім функцій камери і ціни, є декілька інших міркувань при виборі цифрової відеокамери, знову ж таки з вашої кінцевої мети і типу зйомки. Подумайте про такі аксесуари, як батареї, кейси і штативи. Перевірте носії запису, такі як смарт-карти, відеозапис касет і жорстких дисків. Сервіс і гарантії мають бути зіставлені.

Є дещо технічні характеристики, які необхідно враховувати.

Прилади із зарядовим зв’язком, ПЗС або чіпи, що дають цифровим відеокамерам галочку. Також використовуються нові чіпи CMOS. З ПЗС, тим більше і більше, в кращу сторону. Камери з трьома ПЗС, кожен 2/3 або більше, професійний клас; один 1/8 чіп камери низької якості. CMOS трохи відрізняється, один великий чіп може зробити дуже хорошу камеру.

Камера забезпечує стандарт для хорошого домашнього відео, HD(високій чіткості), і це краще – 1080p(для прогресивної). Є більш високі професійні стандарти, і ще деякі нижчі споживчі формати якості, але HD 1080 є стандартом зараз.

Зум-об’єктиви є великими, але один з 300-кратним цифровим зумом розчарує, тому що він занадто великий, і може спотворити зображення. Хороші лінзи з оптичними зумирования і номери типу 18X або 22X прекрасні.

Збереження і зберігання цифрового відео HD, в камері або на комп’ютері, займає багато місця. Типовий смарт-карти для цифрових відеокамер 32 ГБ гігабайт може записувати тільки декілька хвилин відео найвищої якості. Десятки, якщо не сотні гігабайт можна використати у зберіганні великих об’ємів відео високої чіткості, так що навіть великі жорсткі диски стають повними дуже швидко.

Comments are closed.