Роль графіки в HTML – документах

Як корисний журнал або проспект перестає мати свою привабливість, якщо в нім немає кольорових ілюстрацій, так який-небудь документ html здається непоказним і сухим без використання зображень. Значення графічних зображень в аспекті створення веб-документів не можна переоцінити: комерційні пропозиції юридичних осіб і компаній, а також реклама стають яскравішими і виразнішими; схеми і ілюстрації здатні перетворити нудний список розцінок або послуг на корисний інформативний матеріал; твір або будь-яка художня розповідь сприйматиметься природніше і легше за наявності фотографій або картинок.

Проте у всьому і завжди слід пам’ятати відносно почуття міри. HTML – документ, який перенасичений ілюстративним матеріалом, невиправдано відволікатиме увагу юзера від істинного змісту сторіночки. Надмірне захоплення графікою за собою тягне підвищення часу завантаження веб-документу.

Треба уважно відбирати графіку для подальшого розміщення в документах HTML, спостерігати за відповідністю тематиці Інтернет-ресурсу взагалі і змісту окремої сторіночки, конкретно.

Треба пам’ятати відносно того, що зображення покликане притягнути інтерес користувача, загострити інтерес на конкретних формулюваннях або моментах. Тільки ні не відволікайте його від основного змісту веб-ресурсу. Зрозуміло, твердження це має ряд виключень і обмовок з правил.

P.S. Проблемою ожиріння у сучасному світі страждає досить багато людей, ліпосакція – один з варіантів виправити ситуацію. Причому зрозуміло краще проводити ліпосакцію в хорошій клініці, де працюють професійні фахівці косметичної хірургії.

Comments are closed.