WK – еліта меблевого производстваелита

Небагато виробників меблів можуть дозволити собі персональну виставку, де можна було б продемонструвати свої кращі зразки. Проте такі компанії все ж є. Такий являється WK.

Незабаром до німецького міста Оффенбаху буде приковано увагу усіх поціновувачів елітним меблям. Саме тут буде проведена виставка компанії WK, що стала вже доброю традицією. Германський бренд WK по праву може вважатися законодавцем в області меблевої моди і дизайну. Для людей тих, що знають ця виставка стане справжнім святом : велетенська площа буде уставлена меблями вищого класу. Тут можна буде побачити не лише новітні розробки і прототипи, але і кращі предмети меблів, коли-небудь створені WK.

На рахунку WK – немало патентів на всілякі ноу-хау, які так чи інакше стали загальносвітовими трендами. У компанії багата історія. Батьком-засновником підприємства виступив Карл Шмидт, який зумів об’єднати в одній майстерні представників різних мистецтв і ремесел.

Так, під одним дахом виявилися скульптори, художники, архітектори, червонодеревники. І усі вони працювали на благо однієї благородної мети – виготовлення високоякісних меблів. Відтоді багато що змінилося, але прихильність WK якості залишилася непорушною.

P.S. Тим, хто ніколи не був в Італії просто таки настійно рекомендуємо узяти відпочинок италия тури враження гарантовані максимальні – це і архітектура, і їжа, і вино. море емоцій.

Comments are closed.