Чи зможуть електронні книги витіснити паперові?

Про те, що в найближчому майбутньому електронні книги витіснять паперових побратимів, одні говорять із захопленням, а інші з деяким побоюванням. Проте, на думку багатьох експертів, це неминуче.

Фанати сучасних гаджетів і аксесуарів вважають, що в спорі між електронним і паперовим чтивом перемогу отримає сучасність і мобільність. Узяти хоч би США: в 2011 році оборот від продажу рідерів склав 2 мільярди доларів. Американці вважають за краще читати улюблені твори і перегортати довідники і словники віртуально. У Німеччині, незважаючи на консервативні погляди німців, попит на електронні читалки також нестримно росте, але доки ці гаджети не витісняють, а лише доповнюють папір.

У Великобританії електронні пристрої для читання отримали більше поширення, ніж в Німеччині. До того ж цього року до прихильників електронних гаджетів приєдналася і знаменита письменниця Джоан Роулінг, яка довгий час заперечувала користь цих пристроїв. Її підкорила можливість брати з собою в подорож цілу бібліотеку. Але дивовижне те, що у Великобританії за легально викачану електронну книгу доводиться платити в рази більше, ніж за паперову версію.

Значно відстають від інших країн за об’ємами продажів електронних рідерів іспанці, італійці і французи. Тут сучасні читалки тільки починають завойовувати популярність. А любителі хорошої літератури відносяться до електронних книг з деяким скептицизмом, багато хто вважає їх холодними машинами, позбавленими душі.

P.S. Взагалі сучасні технології і тенденції міняють багато аспектів життя людини, навіть сфера програмування і створення інтернет-сайтів ru скажемо з 2000-них років до зараз досить змінилася, нові мови, методи, скрипти і тому подібне

Comments are closed.