FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer – популярний конвертер і редактор графіки, а також, зрозуміло, вьювер(viewer). Він підтримує абсолютно усі популярні формати, а також формати цифрових фотоапаратів.

Програма може похвалитися простим інтерфейсом, який при цьому не лише надзвичайно зручний, але і має величезну кількість різних корисних можливостей. Наприклад, в цій програмі підтримується пакетна зміна розмірів і навіть перейменування картинок, не кажучи вже про звичне видалення зайвих деталей, зміні кольорів і установки важливих для багатьох компаній і приватних осіб водяних знаків.

З FastStone Image Viewer ви також зможете створити слайдшоу, причому його можливості в цій області теж вражають: це не лише сто п’ятдесят ефектів переходу, але і підтримка фонової музики, а також графічні ефекти, не кажучи вже про повноекранний режим, підтримка роботи з іншою технікою на зразок сканера, ZOOM – а. Хоча для професіональніші слайдшоу краще купити програму фотошоу яка має усі потрібні опції для цього завдання.

Допоможе FastStone Image Viewer зробити і швидкий скриншот(захоплення зображення з екрану), причому не лише повного екрану, але будь-якій його частині, що дуже корисно для створення повчальних зображень. Графічна оболонка має в розпорядженні інтерфейс, який дуже схожий на стандартний провідник Windows. Це дозволяє швидко почати роботу, не вивчаючи складні меню.

Ви можете також додавати різні анотації до зображення, тіні, рамки і інші деталі, які здатні прикрасити малюнок або фотографію, а також виділити якісь значимі деталі на цій композиції.

Крім того, ви завжди можете скористатися інструментом Текст, щоб створити красивий і витончений напис, обрамивши її в прямокутник, овал або іншу фігуру.

В той же час хороша і довга історія і система відміни і повторення дії, що пропрацювала, дозволить не допустити помилки, а у разі зміни думки, переміститися до потрібної дії і відмінити його, відтворивши первинний вигляд зображення.

Comments are closed.