ASUS VivoTab RT – планшет з док-станцией в комплекті

ОС Windows RT провалилася за рекордні 9 місяців свого існування. Microsoft спочатку позиціонувала ОС виключно під планшети. Деякі виробники навіть випустили девайси з цією ОС, але на обмежений ринок. Одним з них став ASUS VivoTab RT.

Практично цілісний корпус не має стиків. Металева кришка ззаду, пластикова смужка з прорізами згори і товста чорна рамка у екрану. Дизайн девайса не сильно відрізняється від моделей інших виробників. Планшет з 10,1-дюймовим екраном важить 538 гр. Його зручно тримати однією долонею. Ситуація змінюється при підключенні док-станції VivoTab RT Mobile Dock, яка додає ще півкіло до ваги. Вона також частково виконана з металу. Утримувач екрану(читати планшета) виконаний з пластика.

На лівій грані планшета знаходиться роз’єм для microUSB, картридера і важіль для від’єднання клавіатури, а також роз’єми для навушників, гарнітури і качельки регулювання гучності справа. На самій док-станції ліворуч знаходиться тільки роз’єм живлення і USB справа. На передній грані планшета знаходиться кнопка живлення. Нижня частина підключається до самої док-станції через 2 кріпильні отвори. До одного з них можна підключити перехідник microHDMI. Кількість роз’ємів навіть з обліком док-станції не дотягує до ноутбука.

На задній кришці планшета знаходиться сенсор основної камери, світлодіодний спалах. Динаміки вбудовані в праву грань. Розкладка клавіатури підходить як для Windows, так і для ARM – моделей. Хід клавіш широкий. На не високому і витягнутому тачпаде клавіші окремо не виділені. У комплекті з планшетом окрім док-станції йде також блок живлення, кабель для підключення зарядки і перехідник USB. До речі, якщо будуть потрібні запчастини для планшетів асус те їх можна замовити в інтернеті.

Екран у самої молодшої моделі з лінійки планшетів працюючих на Windows RT виконаний з Super IPS+ матриці. Якість картинки видно без додаткових тестів: прекрасні кути огляду і хороше перенесення кольорів. З іншого боку, щільність точок в 155 ppi рекордною не назвеш. Із-за низької яскравості екрану дисплей сліпне на сонці, але глибоко передає чорний колір. Рівномірність підсвічування, колірної температури і гамма-кривой знаходяться на рівні вище за середній.

Для роботи з камерами(фронтальною 2 МП і задньою 8 МП) в планшеті встановлено аж два застосування. Цікавішим є ASUS Camera. У нього є спеціальна панель для перемикання режимів, спуску затвора і зміни кадрів. Додаток накладає велику кількість фільтрів, змінює налаштування спалаху, балансу білого, ISO і так далі. Максимальне співвідношення сторін кадру – 16:9, для відео – 1920х1080. Планшет уміє знімати панорами. FullHD – відео фронтальної камери виглядає набагато гірше. В цілому, якість знімків і відео досить хороше.

У ASUS VivoTab RT встановлений ARM – процесор NVIDIA Terga 3(1,3 ГГЦ). ГБ оперативки забезпечують швидку роботу Windows RT. Для зберігання файлів виділене 64 ГБ вбудованої пам’яті. Не дивлячись на відсутність 3G і LED, планшет ASUS помітно виділяється серед конкурентів. Це гідний девайс за $800.

Comments are closed.