Природне розкручування сайту

Одна з теорій сучасного просування – пошукові системи приймають тільки природні сигнали про підвищення популярності і релевантности сайту. Штучне просування не сприймається пошуковими роботами і вважається практично даремним. Природне розкручування сайту складне, в першу чергу, із-за підготовчих робіт.

Для природного зростання параметрів Інтернет проекту власник повинен зробити максимально якісні і цікавий ресурс, на якому люди затримуватимуться довго, перегортати величезну кількість сторінок і ділитися власною думкою в коментарях і зворотному зв’язку. Такий сайт швидко ростиме і займе хороші позиції в пошуковій видачі.

Але як притягнути користувачів і змусити їх перегортати сайт, якщо спочатку у проекту немає ніякого пошукового рейтингу? Цим і складне природне розкручування сайту. Спершу вам необхідно забути про пошукові системи, як про джерело трафіку. Доведеться задовольнятися іншими ресурсами, приміром, контекстною рекламою або соціальним просуванням. Природне розкручування сайту складне ще і тому, що вона займає дуже багато часу.

Від початку роботи з проектом до надбання бажаної популярності може пройти декілька місяців. Природне розкручування має і позитивні сторони. Приміром, ефект від такого просування залишається на тривалий час, а платити за підтримку популярності, як у випадку з штучним розкручуванням, не треба.

Зараз до речі в моду входить так зване автоматичне розкручування при якій пошукове просування сайтів стає ще простішим і швидшим процесом – ви делегуєте усі повноваження спеціальним сервісам.

Comments are closed.