HDD Cleaner – альтернатива платним чистильникам HDD

Хороші і безкоштовні програми для чищення жорсткого диска від мотлоху, що накопичився з часом, завжди цінувалися серед користувачів, а інші і зовсім набували воістину культового значення. Безперечно, і стандартний чистильник іноді справляється з цією справою не гірше, але все таки безперечним плюсом стороннього софтвера є саме його багатофункціональність у своїй сфері діяльності.

Так, програм для наведення ладу на харде існує немало, і більшість з вас швидше за все вже користується улюбленими і перевіреними. Але все таки ми ризикнемо познайомити вас ще з однією з цього класу. Знайомтеся HDD Cleaner! Але не дивитеся на те, що говорить саме за себе назва. Вона дозволяє якісно і грунтовно очистити жетский диск від сміття. До речі, якщо вам треба навпаки відновити загублені файли, то спробуйте програму Recuva wsprogrammy.com/load/sistema/vosstanovlenie_dannykh/recuva_1_48_982/35-1-0-65.

Але повернемося до утиліти HDD Cleaner. По-перше вона повністю безкоштовна. По-друге не вимагає установки, а значить з її видаленням, якщо що, морочитися не варто. Ну і по-третє вона дійсно непогано підчищає тимчасові файли, що накопичилися, команди реєстру(історія пошуку, запуску додатків, нещодавно відкритих документів і пр).

А також уміє безповоротно видаляти сміття з кошику. Ось, як те так! Від вас лише вимагається вибрати диск для перевірки і натиснути Scan, а по закінченню останньої відповідно Remowe. Нічого складного! Звичайно, HDD Cleaner навряд чи під силу замінити більше просунутий софтвер, але для допоміжної утиліти сгодиться.

Comments are closed.