Як вибрати телефон на Android

На сьогодні більшість компаній виробників мобільних пристроїв випускають свої телефони на Android OC. Але як вибрати з такої кількості Android – пристроїв той телефон, який буде максимально зручний у використанні? На це питання ми зможемо відповісти, розглянувши основні параметри телефону на Android.

Габарити.

На сьогодні представлені телефони найрізноманітніших розмірів. Вибирати розмір варто виходячи з призначення телефону і власних переваг. Наприклад, для дзвінків підійдуть телефони з середнім розміром екрану, а для розваг варто підібрати телефон з екраном більше. На великому екрані живі шпалери на андроид виглядатимуть звичайно максимально круто.

Процесор.

На даний момент існують телефони з одноядерними, двоядерними і четирехядерними процесорами. Вибір залежить від Вас. Але варто пам’ятати, що чим потужніше процесор, тим стабільніше працює телефон, а для активного використання краще купувати телефон з двома і більше ядрами.

Об’єм фізичної пам’яті.

Сучасні пристрої мають до 64 Гб пам’яті з можливістю установки карт пам’яті MicroSD. Якщо Ви збираєтеся зберігати на телефоні велику кількість пісень або фільмів, то варто звернути на цей параметр свою увагу. Рядовому користувачеві досить буде і 16 Гб.

Об’єм ОЗУ.

Важливий параметр, від якого залежить, як швидко і скільки застосувань Ви зможете використати одночасно. Для нормальної роботи Android телефону цілком достатньо 1 Гб ОЗУ, але чим більше, тим краще.

Висновки.

При виборі Android телефону в першу чергу треба з’ясувати, для чого він Вам потрібний(спілкування, робота, розваги), а вже потім підбирати основні параметри телефону.

Comments are closed.