Прем’єра відкритої моделі Aventador від Lamborghini

Автовиробник Lamborghini офіційно представив свою новинку – суперкар Aventador LP700 – 4 Roadster. Своє авто виробник назвав самою захоплюючою моделлю, яку коли-небудь робила їх компанія. Розробники оснастили родстер двосекційним карбоновим дахом вагою в шість кілограм. Хоч дах і доведеться знімати вручну, але представники компанії стверджують, що сам процес знімання і повернення її на місце займе декілька секунд. Якщо виникне необхідність дах можна помістити у багажний відсік, що знаходиться в передній частині авто.

Розробники оснастили родстер тим же агрегатом, що і купе – 12-циліндровим движком об’ємом 6,5 літра. Ця силова установка зможе розвивати потужність в 700 конячок. У парі з цим мотором працюватиме система старт-стоп, а також функція відключає половину циліндрів при незначних навантаженнях. На автомобілі встановлена семиступінчаста роботизована трансмісія. Поки що вартість новинки тримається в секреті, але думається вона буде дуже не малою. З іншого боку на такій машині в холоди не покатаєшся тому оголошення типу куплю зимові шини вас мало зацікавлять – заощадите на гумі.

Цей відкритий суперкар зможе досягти відмітки сто всього за 3 секунди, що на 0,1 з повільніше, ніж розгониться купе. Розробники залишили максимальну швидкість колишній – 350 км/год.

Відмітимо, що у родстера Murcielago, який був попередником Авентадора, був м’який дах. При установці цього даху максимальна швидкість авто була обмежена відміткою в 160 км/год.

Інженери із-за появи знімного даху прийняли рішення змінити задні стійки. Ці стійки у родстера додають кузову велику жорсткість, а також захищають пасажирів при перевороті автомобіля. Задні стійки покращують доступ повітря до мотора.

Окрім цього розробники оснастили суперкари розміщеним на лобовому склі знімним дефлектором. Фахівці компанії встановили за сидіннями оснащений електроприводом вітровий екран, а також змінили кришку моторного відсіку. Відмінними рисами родстера від купе стали ті, що знижують вагу суперкара на 10 кг нові колісні диски і двоколірне забарвлення кузова.

Comments are closed.