Основні особливості дизайну сайту, що продає

Окрім грамотного контенту сайт, що продає, повинен мати правильний дизайн, який зміг би притягнути увагу відвідувача і викликати бажання дізнатися ближче утримуване ресурсу. Звичайно, дизайн сайту для компанії, що продає сукні оптом від виробника, і будівельної організації буде досконале різним. Давати загальні рекомендації в цьому випадку досить складно, але основні вимоги все-таки існують. Так, наприклад, для ефективної роботи сайту вносити різноманітність в дизайн і графіку слід не рідше за один раз в рік.

Веб-дизайнер повинен піклуватися про відвідувачів ресурсу. Оскільки користувачів, як правило, цікавить не лише інформація про товар, але і зовнішній вигляд продукту, у покупця має бути можливість як слід розглянути купівлю. Приміром, при розробці дизайну сайту, що продає сукні оптом, важливо враховувати перенесення кольорів. Звичайно, відлагодити ідеальну передачу кольорів практично неможливо. В цьому випадку головне завдання фахівця – зробити зображення максимально наближеним до реальності.

Орієнтованість на покупця

Як би вам не подобався яскравий малиновий колір, вибирати його в якості основного фону для сайту не рекомендується. Оскільки переваги у потенційних покупців можуть бути самими різними, краще, якщо дизайн ресурсу буде виконаний в нейтральних відтінках. Не забувайте, що дозвіл моніторів у кожного користувача різне. Необхідно зробити дизайн сайту таким, щоб ресурс був зручним для кожного можливого покупця, незалежно від особливостей його комп’ютера або швидкості завантаження.

Comments are closed.