Складання комп’ютера. Установка накопичувачів

Наші комп’ютери не вічні. Через 3-5 років після купівлі доведеться оновлювати компоненти ПК, оскільки старі вже не відповідатимуть новим вимогам. Вибір нових компонентів залежить від вас. Але про те, як зробити апгрейд, треба подумати. Можна звернутися до фахівців з такою проблемою. Але нічого складного в установці компонентів немає. Тому ви самі можете зробити апгрейд.

Як встановити накопичувач? Необхідно встановити перемички жорсткого диска і приводу. Перед установкою накопичувачів зняти передню панель корпусу, щоб звільнити доступ до відсіків з фронту. Встановлюємо CD – RW/DVD і FDD накопичувачі на планках, а жорсткий диск на гвинтах. Планки кріпляться на боковини накопичувача і фіксуються захопленнями, що потрапляють в отвори, передбачені на корпусі накопичувача під різьбове кріплення. Встановивши планки, треба обережно всувати з фронту в п’ятидюймовий відсік накопичувач CD – RW/DVD до клацання стопора планок. Закріплений накопичувач не повинен переміщатися вперед-назад в пазах. Так само встановлюємо в тридюймовий відсік накопичувач гнучких дисків. Якщо необхідно переставити накопичувач – натиснути на лапки фіксаторів планок висунути накопичувач на себе. При установці комп’ютерів в компанії, яка надає послугу тиражування dvd треба бути гранично уважним, краще все ж довіритися професіоналам в цьому випадку.

Для установки жорсткого диска треба відвернути кріпильний гвинт знімного тридюймового відсіку і висунути його управо по тій, що направляє до роз’єднання з п’ятидюймовим відсіком. Демонтувавши відсік, треба встановити в нього жорсткий диск і закріпити чотирма гвинтами. Монтаж відсіку з диском треба проводити в зворотному порядку.

Comments are closed.