Flash або JavaScript?

А навіщо, питається, імітувати Flash, якщо можна використати цю чудову технологію? Є, як мінімум, дві причини. В перших, на його вивчення піде сила-силенна часу, а для того, щоб створити серйозний проект ще більше. І у зв’язку з цим, фахівців тих, що віртуозно володіють технологією Flash, в рази менше, ніж знавців JavaScript. Тобто, першу причину можна віднести до нестачі кваліфікованих кадрів і дефіциту часу.

Але, швидше за все, головною причиною імітації Flash технології, являється трудність оптимізації, цієї самої технології, для пошукових систем. Для того, щоб підготувати свій проект, заснований на Flash, до індексування пошуковими роботами, необхідно виконати величезну роботу, іноді, на шкоду своїм задумкам. До того ж деякі браузери зазнають проблеми з Adobe Flash Player і взагалі відтворенням цієї технології.

У свою чергу, сайти, імітуючі Flash технологію, по суті, є стилізованими і анімованими, за допомогою CSS і JavaScript, HTML – кодом. А це значно полегшує роботу пошуковим системам і, отже, вам. Висновок, на мій погляд, очевидний – JavaScript може значно спростити вам життя. І як мовиться: Якщо не видно різниці, навіщо платити більше?.

Comments are closed.