Haipy dragon – опис гри

Динозаврики оголосили один одному війну і тепер б’ються не на життя, а на смерть. Крушивши все навкруги і своїх же братів по розуму, вони не перестають розчулювати геймеров своїм чарівними фізіономіями і широкими посмішками. Гра Haipy dragon для Android і iOS є аркадою у дусі Angry Birds.

Ви управляєте забавними динозаврами, які стріляють один в одного з мініатюрних базук. Стріляєте ви по черзі, так що мета гри не лише в тому, щоб супротивника уразити, але і самому в живих залишитися.

Тим, хто хоч раз грав в горезвісну Angry Birds, управління Haipy dragon не здасться складним. Вибираєте зброю, відміряєте дистанцію, цілитеся і. Плииии! Ціль уражала. Рівень нанесеного ущербу відображається в шкалі над кожним гравцем.

Локації битв вражають своєю різноманітністю. Динозаврики перетворили на поля бою і мирний ліс, і крижаний степ, і безтурботну морську затоку. Також вам з вашим дино-батальоном належить побувати в жерлі вулкану і піти на штурм неприступної фортеці. У арсеналі солдатів-драконів багато зброї: розривні гранати, що пожирають супротивника рослини, бомби-дробарки і так далі. Силу удару можна значно збільшити, накопивши досить люті.

P.S. Не дивлячись на велику кількість мобільних ігор, традиційні автомати все одно популярні – ігрові апарати безкоштовно Скелелаз можна знайти безпосередньо в інтернеті і зіграти в них сидячи удома.

Comments are closed.