Дизайн Сайту, Що Це І Навіщо?

Дизайн сайту – це те перше враження відвідувача який зайшов на Ваш сайт.

А взагалі дизайн – це сукупність графічних елементів, кольорів і шрифтів.

Основним завданням дизайну є формування у відвідувача приємного враження і бажання залишатися довше на сайті. По суті, дизайн задає загальний тон вашого сайту, вашої компанії, допомагає відвідувачеві з першого погляду зрозуміти, що є компанія.

Грамотно розроблений дизайн сайту- це один з найважливіших чинників, який визначає відвідуваність вашого сайту.

При розробці дизайн сайту, треба звернути увагу на наступні питання:

1) Візуальне оформлення. Дуже важливим моментом є знайти золоту серединку між барвистістю сайту і функціональністю. Якщо просто «напхати» сайт барвистими і помітними картинками, то відвідувач довго не затримається на сайті, такі сайти не приємні для сприйняття, на них важко знайти потрібну інформацію. Так само потрібно приділити увагу на шрифт і фон, оскільки відвідувач не повинен напружувати очі щоб прочитати потрібний текст.

2) Ексклюзивность і оригінальність дизайну. Дизайнери можуть прибігати до одного з двох варіантів : малювання дизайну з чистого аркуша і редагування шаблону. Перший варіант обійдеться на багато дорожче і цьому є аргументоване пояснення. По-перше, програми для малювання дизайну коштує досить не мало, по-друге, зусиль витрачається багато на малювання з чистого аркуша, за часту дизайнер може декілька днів тільки придумувати дизайн, а потім реалізовувати його. У другому ж варіанті дизайнер має сотні різноманітних шаблонів, бере найбільш відповідний і змінює його під потреби замовника.

3) Відповідність технічним вимогам. Сторінки вашого сайту повинні швидко завантажуватися і правильно відображатися в різних браузерах(Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google chrome).

У будь-якій веб-студії, що поважає себе, має бути макет для технічного завдання або Бриф. Цей документ допомагає замовникові виразити свої вимоги, а веб-студія у такому разі має можливість конкретніше зрозуміти що потрібно замовникові від сайту і відповідно реалізувати це.

Як мовиться в прислів’ї: «Зустрічають по одягу»! Так само і вас оцінюватимуть по дизайну вашого сайту. Ось по цьому і не варто економити на дизайні, він має бути професійним.

Наш колектив – це команда, яка надає повний спектр послуг від дизайну і створення сайту, закінчуючи його виведенням в ТОП і подальшою підтримкою.

Comments are closed.